Një ‘shtëpi’ e re edhe për Greta Koçin - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Një ‘shtëpi’ e re edhe për Greta Koçin

Një ‘shtëpi’ e re edhe për Greta Koçin

· 1 · 144

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-09-2013, 00:50:02
Një ‘shtëpi’ e re edhe për Greta Koçin
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/05/greta-koci-560x308.jpg" width="150px" /> Ndryshimi i selisë së Partisë Demokratike tanimë tek ish-SHQUP-i, ka sjellë një itinerar të ri edhe për Greta Koçin. Nënkryetarja e Forumit Rinor të Partisë Demokratike ka hyrë në zyrën e re në selinë blu dhe ka zhvilluar takimet e para me të rinjtë demokratë. Është shumë e përkushtuar në punën e re Greta, dhe […]
      

http://vipat.sh/nje-shtepi-e-re-edhe-per-greta-kocin/
      

Temat e fundit