Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjat - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjat

Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjat

· 1 · 116

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 30-08-2013, 16:50:01
Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjat
      


Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjat" title="Nora Istrefi pas pushimeve në Dubai ekspozon linjatPasi kaloi disa ditë pushime në një prej vendeve më të bukura dhe më të shtrenjtë në botë, Dubai, këngëtarja nga Kosova Nora Istrefi i është rikthyer punës. Ajo është duke u marrë me koncertet e saj të shumta në Shqipëri dhe Kosovë, por ajo që bie më shumë në sy është forma e saj […]
      

http://vipat.sh/nora-istrefi-pas-pushimeve-ne-dubai-ekspozon-linjat/
      

Temat e fundit