Projektet e Arditit tashme edhe ne MTV - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Projektet e Arditit tashme edhe ne MTV

Projektet e Arditit tashme edhe ne MTV

· 1 · 431

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 08-09-2013, 00:50:01
Projektet e Arditit tashme edhe ne MTV
      


<p><img src="http://vipat.sh/projektet-e-arditit-tashme-edhe-ne-mtv/944608_10200585328577250_741919599_n/" rel="attachment wp-att-38915"><img class="alignleft size-medium wp-image-38915" alt="944608_102005853285 77250_741919599_n" src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/944608_10200585328577250_741919599_n-300x200.jpg" width="150px" />Ai eshte i ri dhe shume i talentuar, Ardit Cuni deri me tani ka realizuar disa kenge te cilat jane pelqyer mjaft shume ne publikun shqiptare, ndersa ka qene pjesemares edhe ne disa kompeticione muzikore dhe talent show, vende ku ai ka treguar kapacitetin e tij muzikore. Kengetari i ri keto dite po firmos edhe […]</p><p>The post Projektet e Arditit tashme edhe ne MTV appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/projektet-e-arditit-tashme-edhe-ne-mtv/
      

Temat e fundit