Rama: Kolegji të japë drejtësi, u përmbys rezultati në tavolinë - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rama: Kolegji të japë drejtësi, u përmbys rezultati në tavolinë

Rama: Kolegji të japë drejtësi, u përmbys rezultati në tavolinë

· 1 · 109

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 26-05-2011, 14:50:03
Rama: Kolegji të japë
drejtësi, u përmbys
rezultati në tavolinë
      


Kryetari i PS-së quajti “turp” seancën e sotme parlamentare, pjesë e të cilës u bënë dhe deputetët socialistë Islami e Harasani.  Berisha u bë avokat i vjedhjes të fitores në Tiranë edhe në foltoren e kuvendit”.  (c) BalkanWeb
         

http://laj.me/43417
      

Temat e fundit