Ramela Koleci, kampionia e notit që u bë Miss - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Ramela Koleci, kampionia e notit që u bë Miss

Ramela Koleci, kampionia e notit që u bë Miss

· 1 · 139

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-09-2013, 00:50:01
Ramela Koleci, kampionia e notit që u bë Miss
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/ramela-koleci-560x814.jpg" width="150px" />Ajo është 21 vjeçe dhe jeton në Patra të Greqisë që nga mosha 4-vjeçare. Mbasi mori pjesë në konkursin e bukurisë “Miss Shqipëria”, ku fitoi edhe kurorën e “Miss Turizmit”, producenti Petri Bozo e pa Ramelën si kandidaturë të përshtatshme për një konkurs ndërkombëtar bukurie që do të zhvillohet më 6 shtator në Minsk të […]
      

http://vipat.sh/ramela-koleci-kampionia-e-notit-qe-u-be-miss/
      

Temat e fundit