Rezarta Shkurta shtatzënë, barkun jashte për kopertinën e Psikologjia - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rezarta Shkurta shtatzënë, barkun jashte për kopertinën e Psikologjia

Rezarta Shkurta shtatzënë, barkun jashte për kopertinën e Psikologjia

· 1 · 171

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 31-08-2013, 00:50:02
Rezarta Shkurta shtatzënë, barkun jashte për kopertinën e Psikologjia
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/72184_1.jpg" width="150px" />Këngëtarja Rezarta Shkurta duket se po i shijon shumë muajt e shtatzënisë. Ajo veç tjerash është zhveshur dhe ka pozuar për kopertinën e revistës ‘Psikologjia’. Në setin e fotove artistike që i ka postuar dhe në faqen e saj në Facebook, Rezi i ka cilësuar këto foto si më të bukurat e jetës.
      

http://vipat.sh/rezarta-shkurta-shtatzene-barkun-jashte-per-kopertinen-e-psikologjia/
      

Temat e fundit