×
Hyrja
Profili

Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo

· 2 · 230

  • Postime: 21558
InfoZ
ne: 02-08-2013, 22:50:02
Rikthehet këngëtarja Ledina Çelo
      

Këngëtarja e famshme e skenës shqiptare, Ledina Çelo, e cila kohët e fundit po jeton në Gjermani me bashkëshortin Naimin dhe djalin e saj Erlisin është kthyer në Shqipëri për pushime. Por duket se krahas pushimeve në vendlindje këngëtarja këtë kohë ka vendosur ta shfrytëzojë dhe t’i rikthehet projekteve muzikore. “New Song” ka shkruar këngëtarja [...]
      
      
« Editimi i fundit: 24-06-2020, 23:57:10 nga InfoZ »

  • Postime: 21558
InfoZ
#1 ne: 24-06-2020, 23:59:09
 

Ledina Çelo është larguar prej vitesh nga skena muzikore.

Për shkak se ajo vendosi të përqëndrohej te familja, kanë munguar projektet e saj artistike. Por duket se pritjes së fansave të saj u erdhi fundi. Ledina do të rikthehet dhe këtë e bëri të ditur në rrjetin social Instagram. Në llogarinë e saj në Instagram, ajo postoi një fotografi ku shihet në studio dhe përshkrimi thotë, “Së shpejti”.

Ende nuk dihet data e saktë se kur do të mundemi të dëgjojmë projektin e saj./lapsi
 

Rikthehet Motorola Razr

Nisur nga M A XRubrika Tech

Postimi i fundit 19-11-2019, 20:48:54
nga M A X
Rikthehet Champions League

Nisur nga M A XRubrika Sporti

Postimi i fundit 17-12-2019, 07:00:32
nga erlehta
Rikthehet Sex and the City

Nisur nga M A XRubrika Kultura

Postimi i fundit 28-03-2019, 16:49:38
nga Monique
Rikthehet “Dashuria e Bjeshkëve të Nemuna”

Nisur nga dreammRubrika Kultura

Postimi i fundit 03-05-2013, 09:52:34
nga ciarli
Lajme te mira nga fronti i Barcelones;Rikthehet Alexis, gati edhe Puyol me Pique

Nisur nga Johny BoyRubrika Futbolli

Postimi i fundit 27-10-2011, 13:28:53
nga Johny Boy