Rita mirënjohje për gjyshin: Ti pate besim tek unë - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rita mirënjohje për gjyshin: Ti pate besim tek unë

Rita mirënjohje për gjyshin: Ti pate besim tek unë

· 1 · 151

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 04-09-2013, 00:50:02
Rita mirënjohje për gjyshin: Ti pate besim tek unë
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/03/ritaora4-560x371.jpg" width="150px" />Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka përkujtuar gjyshin e saj, regjisorin e ndjerë Besim Sahatçiu. Npërmjet rrjetit social “Instagram”, Rita ka publikuar disa fotografi të gjyshit të saj, nga ku edhe i ka shoqëruar me komentin: “Më mungon gjyshi im.. Besim Sahatçiu. Të dua. T’i më ke bërë të besoj se kjo ishte […]
      

http://vipat.sh/rita-mirenjohje-per-gjyshin-ti-pate-besim-tek-une/
      

Temat e fundit