Rrëfehet ministri britanik: U ndava nga gruaja. Jam gej - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Rrëfehet ministri britanik: U ndava nga gruaja. Jam gej

Rrëfehet ministri britanik: U ndava nga gruaja. Jam gej

· 1 · 110

  • Postime: 22668
  • Karma: +0/-0

ne: 28-08-2010, 01:50:01
Rrëfehet ministri britanik: U ndava nga gruaja. Jam gej
      


Qeveria britanike vazhdon të shfaqë surpriza nga më të ndryshmet. Së fundi ministri për burgjet Crispin Blunt deklaroi se është ndarë (c) Lajmifundit.com
         

http://laj.me/12979
      

Temat e fundit