Shkëndija provokon me foto hot - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkëndija provokon me foto hot

Shkëndija provokon me foto hot

· 1 · 135

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 01-09-2013, 08:50:01
Shkëndija provokon me foto hot
      


<img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/08/shkendije-mujaj-560x560.jpg" width="150px" />Shkëndije Mujaj, e njohur për linjat e saj trupore super-seksi, vazhdimisht përkujdeset për fansat e saj, duke i përshëndetur ata me foto hot. Ajo për një kohë, kishte ndaluar postimin e tyre, shkaku i muajit të shenjtë të Ramazanit, të cilin edhe vetë e kishte agjëruar.  Ndërsa së fundi sërish ka nisur t’i kënaq adhuruesit e […]
      

http://vipat.sh/shkendija-provokon-me-foto-hot/
      

Temat e fundit