Sinanaj: Ja videoja e famshme - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sinanaj: Ja videoja e famshme

Sinanaj: Ja videoja e famshme

· 1 · 133

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 06-09-2013, 00:50:01
Sinanaj: Ja videoja e famshme
      


<p>Sinanaj: Ja videoja e famshme" title="Sinanaj: Ja videoja e famshmeDitë më parë, kosovarje me nënshtetësi amerikane, Myla Sinanaj kishte publikuar disa foto nga videoja e saj pornografike ndërsa tani në internet ka dalë edhe komplet videoja. Madje, Sinanaj ka qenë mysafire në një emision ku e ka komentuar videon, arsyet përse e ka bërë dhe se si ajo ka dalë publike. Shqiptarja tregon se […]</p><p>The post Sinanaj: Ja videoja e famshme appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/sinanaj-ja-videoja-e-famshme/
      

Temat e fundit