Soni Malaj ekspozon në Romë linjat pas palestrës intensive - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Soni Malaj ekspozon në Romë linjat pas palestrës intensive

Soni Malaj ekspozon në Romë linjat pas palestrës intensive

· 1 · 414

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 08-09-2013, 00:50:01
Soni Malaj ekspozon në Romë linjat pas palestrës intensive
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2013/09/soni-malaj-pool.jpg" width="150px" />Soni Malaj ka kaluar disa ditë pushime në Romë, duke postuar këtë foto në bikini në Instagram. Ajo shfaqet në formë të shkëlqyer pas ushtrimeve intensive në palestër. Soni ka pushuar disa ditë me bashkëshortin e saj Mirko, dhe vajzën e tyre Anna, pushimet e para pas një vere pune me koncertet e fushatës së […]</p><p>The post Soni Malaj ekspozon në Romë linjat pas palestrës intensive appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/soni-malaj-ekspozon-ne-rome-linjat-pas-palestres-intensive/
      

Temat e fundit