Tuna u kthehet studimeve - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Tuna u kthehet studimeve

Tuna u kthehet studimeve

· 1 · 404

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 13-09-2013, 00:50:01
Tuna u kthehet studimeve
      


<p><img src="http://vipat.sh/wp-content/uploads/2012/07/tuna1-560x560.jpg" width="150px" />  Këngëtarja Tuna e cila gjatë kësaj vere ka qenë top-artistja e skenës shqiptare gjithandej ka vendosur ‘ta lë zogun anash’, e ti kthehet studimeve. Ajo ka përfunduar studimet themelore për Komunikim Masiv në New York University në Selanik të Greqisë. Tash ka vendosur të regjistrojë edhe një fakultet tjetër, në Universitetin AAB, njofton portali […]</p><p>The post Tuna u kthehet studimeve appeared first on Celebs Blog | Vipat Shqiptare | Thashetheme | Entertainment News |.</p>
      

http://vipat.sh/tuna-u-kthehet-studimeve/
      

Temat e fundit