Vlora Citaku – Zogu ma i mirë i Qeverisë së Kosovës… - Lajmet e Fundit

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Vlora Citaku – Zogu ma i mirë i Qeverisë së Kosovës…

Vlora Citaku – Zogu ma i mirë i Qeverisë së Kosovës…

· 1 · 458

  • Postime: 25428
  • Karma: +0/-0

ne: 12-09-2013, 00:50:02
Vlora Çitaku ka zgjedhur Twitterin për promovim politik, ndërsa Facebook-un si mjet për të propoganduar pamjen jo vetëm të saj por edhe pjesëtarëve të tjerë. Nëse Vlora Çitaku është e bukur apo jo, është një çështje për të cilën mund të diskutohet gjatë, por mund të thuhet se me fotot e publikuara në Facebook është
« Editimi i fundit: 31-10-2020, 16:10:53 nga M A X »

Temat e fundit