×

Lajme dhe tema aktuale

Oligarku shqiptar

Nisur nga Too  | Postimi i fundit nga Passion    · 2 · 89

Ndalimj i vajtimit dhe ngerdheshja kolektive

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Ramiz    · 1 · 26

Armiqte e domosdoshem te Rames

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 26

Liria e medias ne Shqiperine e Edi Rames

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    « 1 2 » · 25 · 418

Pse?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 30

Pa koment

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 3 · 59

Ja cfare bejme per t'u dukur...

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    · 1 · 34

Rama vs. Meta

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 23

63% nuk besojnë te Vettingu

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Astiri    · 1 · 131

Rrugetimi i Albin Kurtit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Charlie    · 3 · 112

"Vetevendosje" fiton zgjedhjet

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Passion    · 9 · 199

Zgjedhjet e 6 tetorit në Kosovë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Parloté    · 10 · 244

#FridaysForFuture Albania

Nisur nga GretaTh  | Postimi i fundit nga GretaTh    · 3 · 85

Nisma #Thurje

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 2 · 234

Tërmet i fuqishëm në Shqipëri

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 5 · 191

"Denohet" Sajmir Tahiri

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Passion    · 2 · 138

NXËNËSIT E ZELLSHËM TË MZIUT

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 47

...Tironsit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 4 · 100

Luksi i Rilindjes

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Gjumashi    · 1 · 211

Dorehiqet Ramush Haradinaj

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    · 1 · 258

Termet 5.1 shkund Athinen

Nisur nga Poshnjari  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 268

Pas votimeve te 30 qershorit...

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 10 · 107

#Edheunë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Passion    · 12 · 166

Pse eshte PD ne ngjitje?!

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 214 · 5751