×

Lajme dhe tema aktuale

Zori i madh i Thacit

Nisur nga Oqeani  | Postimi i fundit nga ciarli    · 2 · 426

Poshtë dinastia!

Nisur nga balkan02  | Postimi i fundit nga ciarli    · 1 · 390

Përse Rama po flirton me Nanon?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ciarli    · 3 · 433

Drejtësia lindi... e vdekur

Nisur nga TATU  | Postimi i fundit nga ciarli    · 10 · 546

Të rikthejmë dënimin me vdekje?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ciarli    · 4 · 480

Ina Rama, kryeprokurorja e re e RSH

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 15 · 3301

Dijetar e luftëtar

Nisur nga MR.DETI  | Postimi i fundit nga MR.DETI    · 0 · 195

81 vjecari pret koken 18 vjecares!

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga Shej    · 1 · 248

Mero Baze rrihet nga Rezart Taci

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Pasion    · 13 · 1745

Tepër seksi për parlamentin kanadez

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga Gerti1    · 2 · 277

Rothschild ne politiken shqiptare

Nisur nga moçali  | Postimi i fundit nga ciarli    · 3 · 1042

E majta që i duhet Shqipërisë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ciarli    · 1 · 330

Punë të mbarë President

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga ciarli    · 3 · 587

Sanxhaku shqiptar

Nisur nga ßåßy ღ  | Postimi i fundit nga ßåßy ღ    · 0 · 388

Rekord turistësh, "Fajin" e ka Saliu

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Misss    « 1 2 » · 44 · 2136

Fillimi i fundit socialist

Nisur nga balkan02  | Postimi i fundit nga balkan02    · 0 · 167

Plani urbanistik i Tiranes

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga CTS    · 2 · 357

Ilir Meta for President

Nisur nga erlehta  | Postimi i fundit nga Shej    · 3 · 304

Copy/Paste

Nisur nga erionmuca  | Postimi i fundit nga erionmuca    · 3 · 391

Dy PD-të dhe gabimi me të tretën

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 234

Epopeja e UÇK

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 327

20 vjet lëvizje demografike

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 384

Gëzuar Pavarësinë, Kosovë!

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 336

Të drejtat e autorit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 261

Video shokuese, Rama në panik

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 230

Lajme te fundit nga Shqiperia!

Nisur nga Shej  | Postimi i fundit nga CTS    « 1 2 3 » · 69 · 5706

100-vjetori i pavarësisë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 507