×

Lajme dhe Temat Aktuale - Biseda, Diskutime

Dorehiqet Ramush Haradinaj

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    · 1 · 185

Termet 5.1 shkund Athinen

Nisur nga Poshnjari  | Postimi i fundit nga M A X    · 1 · 194

Pas votimeve te 30 qershorit...

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 10 · 44

#Edheunë

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga Passion    · 12 · 81

Pse eshte PD ne ngjitje?!

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    « 1 2 3 4 5 6 ... 9 » · 214 · 5108

Armiqte e popullit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 44

Platforma zhgënjyese e opozitës

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 43

…Rama, vetëm fasadë…

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 60

Nisma #Thurje

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga SteriOtipi B    · 1 · 143

63% nuk besojnë te Vettingu

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 49

Ku po shkon Shqipëria?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 64

Në të sëmës shkofshin PS e PD

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 4 · 109

Edi Rama per opoziten shqiptare

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga erlehta    · 5 · 80

Bastet vazhdojnë online

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 4 · 81

Berisha: Edi Rama me tha "do vras veten"

Nisur nga ramaik  | Postimi i fundit nga Monique    « 1 2 3 » · 53 · 2084

Pershendetje Zeriyt!

Nisur nga Monique  | Postimi i fundit nga Monique    « 1 2 » · 31 · 200