×

Lajme dhe Temat Aktuale - Biseda, Diskutime

Çfarë i mungon Tiranës?

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 204

Great Arvizu!

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 163

Fushata qytetare e Bashës

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga erlehta    · 2 · 236

Tirana bashkon Ramën me Bashën

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 119

PA DEKOMUNISTIFIKIM NUK KA PERPARIM

Nisur nga AGRON  | Postimi i fundit nga AGRON    · 10 · 341

Hipokrizia e z. Rama me Oksidentin

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 245

Udhëkryq me tri rrugëdalje

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 172

PAQARTËSITË E SOCIALISTËVE

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 189

Premtimi nupsial i Sali Berishës

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 178

Majlinda Bregu : Qeveria e vendosur te hape dosjet e 97-es

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga AQIS    « 1 2 » · 25 · 3694