×

Berisha: Edi Rama me tha "do vras veten"

Berisha: Edi Rama me tha "do vras veten"

· 54 · 2167

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#25 ne: 04-12-2011, 19:30:38

 • Postime: 412
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#26 ne: 04-12-2011, 19:43:41
Akoma nuk e ka vrare?  :D

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#27 ne: 04-12-2011, 19:49:01
ah sikur ta kishte vrare lol

 • Postime: 412
 • Gjinia: Mashkull
regrets
#28 ne: 04-12-2011, 19:52:43
Djallushe,nuk bie rrufeja në ..... Pyet mishelin  :P

 • Postime: 2549
vullkani
#29 ne: 04-12-2011, 19:52:58
te vraft gimi o sal berisha

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#30 ne: 04-12-2011, 19:53:19
hahaha paskemi shkrujt njesoj tani e pashe

 • Postime: 12738
Mishel...............
#31 ne: 04-12-2011, 22:27:01
Djallushe,nuk bie rrufeja në ..... Pyet mishelin  :P

ke te drejte regrets nuk i bie rrufeja sali berishes :P

 • Postime: 2549
vullkani
#32 ne: 04-12-2011, 22:30:21
normale qe si bie me mishel se i dalin simpatizantet e vet para e presin ata per saliun

 • Postime: 3528
 • Gjinia: Mashkull
Nore
#33 ne: 05-12-2011, 00:29:37
se ka jeten te gjate dhe ky po mos u merzisni :)

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#34 ne: 05-12-2011, 13:54:40
ec aty.. :perqafim

 • Postime: 2549
vullkani
#35 ne: 05-12-2011, 14:25:55
ja te haj dhe vitin e ri dhe mase i ngel kofsha gjelit ne fyt

 • Postime: 116
 • Gjinia: Femer
SweetAntonia
#36 ne: 08-12-2011, 20:52:53
Kush moj?  hmmmmm:

Te gjithe :D (politikane)

 • Postime: 27105
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#37 ne: 09-12-2011, 10:16:38
Ja me cfare do e vrasi veten EDI RAMA, ne vend te pemes heres tjeter do ja fusi qafes se vete LOL

Edi Rama Song: " I Pirë unë jamë me Kokainë "

 • Postime: 12738
Mishel...............
#38 ne: 09-12-2011, 10:24:26
Ja me cfare do e vrasi veten EDI RAMA, ne vend te pemes heres tjeter do ja fusi qafes se vete LOL

Edi Rama Song: " I Pirë unë jamë me Kokainë "

kujdes mos qellon aty afer...se ta keputi LOL

 • Postime: 7278
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#39 ne: 09-12-2011, 14:28:02
Le ta pyese prap Sala se mos eshte bere pishman Rama kete here... :P LOL

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#40 ne: 29-01-2013, 18:37:03
Po ta vrasi o burre se vetvrasja eshte pastrim, ku e di ai sec intrigon Zeusi, ka vra Allahun, Zotin, Jezusin e vret engjej te rralle perdite, ka helmu ujet-energjine e qiejve ku rriten tashme vetem xhuxhmaxhuxhe grindavece. Edhe tani po qesh me siguri, ca armiku me demek.

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#41 ne: 18-07-2013, 20:04:27
mesa u pa berisha mendoj seriozisht per jeten e rames(ju dhimbs)dhe i la pushtetin :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#42 ne: 18-07-2013, 20:06:35
sala iu dhimbs vetja ,prite kur tia numeroj vetes i ziu se nuk e priste kete disfate

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#43 ne: 18-07-2013, 20:08:54
sala iu dhimbs vetja ,prite kur tia numeroj vetes i ziu se nuk e priste kete disfate
..e ke shume gabim..jo vetem e ka pritur por edhe...nejse..kjo ndoshta eshte nje nga mençurite e radhes te tij :)

 • Postime: 12738
Mishel...............
#44 ne: 18-07-2013, 20:10:00
mos me zhgenje me mencurite e saliut me qafsh
se sala vetem mencuri ska

 • Postime: 2109
Grens(Wiliams)
#45 ne: 18-07-2013, 20:12:52
une nuk rri shume ne keto lloj temash..prandaj po dal dhe po hy ne ndonje teme tjeter :P

 • Postime: 12738
Mishel...............
#46 ne: 18-07-2013, 20:15:44
ate bej se te zhduka me keq se Rama berishen

 • Postime: 566
 • Gjinia: Mashkull
ciarli
#47 ne: 22-07-2013, 17:35:22
keshtu jane artistet, nuk kane muskuj te vertete dhe sa here kane stres organik mund te thyhen ne histeri, depresion ose vetevrasje, dhe bota e di kete dhe nuk i ngacmon, vete hipin dhe kaperdisen si gjeli maje plehut

 • Postime: 6729
 • Gjinia: Femer
erlehta
#48 ne: 27-03-2019, 14:48:03
Gjall është akoma 😁

 • Postime: 260
Monique
#49 ne: 27-03-2019, 14:51:59
LOL LOL Berni e vrau a jo mo :P