×

Berisha: Edi Rama me tha "do vras veten"

Berisha: Edi Rama me tha "do vras veten"

· 54 · 2377

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#50 ne: 27-03-2019, 15:50:25
Akoma ne pritje jemi.... hmmmmm: hmmmmm: sedi: sedi: pritjaaaaaa) pritjaaaaaa) pritjaaaaaa)

  • Postime: 27104
  • Gjinia: Mashkull
Berni
#51 ne: 27-03-2019, 15:59:47
Akoma se ka marre dozen e plote😝

  • Postime: 7441
  • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#52 ne: 27-03-2019, 16:00:45
Akoma se ka marre dozen e plote😝
ej Berni pershendetje,

Po ca doze o lumemadh, atij poo i plasin damaret dhe ka marre borxh edhe damaret e stafit. LOL

  • Postime: 253
Monique
#53 ne: 27-03-2019, 16:03:59
Akoma se ka marre dozen e plote😝

E mire ne pritje rri se mos ke nai pune tjeter me bo LOL LOL
 

patris berisha mosha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:03:55
nga InfoZ
armina mevlani dhe shkelzen Berisha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 19:51:01
nga InfoZ
Elda Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:27:29
nga M A X
Diana Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:19:16
nga M A X
Genta Berisha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-04-2020, 15:30:45
nga M A X