×

Ja cfare mendojne disa sllovene per ne

Ja cfare mendojne disa sllovene per ne

· 11 · 652

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 22-05-2019, 00:28:29
"Votoni per ne qe Sllovenia te mos behet si Shqiperia"
 Konsideratat e nje pjese te Slloveneve per ne!

Nje sllogan elektoral ne Slloveni.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#1 ne: 22-05-2019, 16:10:19
Kuj i bëhet vonë për mendimin e Sllovenisë? Se mos na kan marrë ndonjëherë për shembull të mirë!
Kryesorja është të mirënjohim vlerat e njëri tjetrit në aspektin ndërkombëtar.  :)

 • Postime: 224
Passion
#2 ne: 22-05-2019, 16:21:43
Nje parrulle e tille nuk ndikon mire per Shqiperine,aq me shum kur agjensite turistike anembane botes e promovojne ate si nje vend per t'u vizituar. :)

S'kuptoj qellimin e atij sllogani,por asesi se eshte e hijshme e per ata. :)

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer
Parloté
#3 ne: 22-05-2019, 16:30:19
Dakord Passion. Unë jetoj në një shtet Skandinav dhe mënyra se si ata e interpretojnë para publikut cdo gjë shqipëtare, të rënqeth. E vetmja menyrë për të luftuar këtë fenomen është të jemi shembullorë në cdo aspekt.

 • Postime: 224
Passion
#4 ne: 22-05-2019, 16:39:04
Dakord Passion. Unë jetoj në një shtet Skandinav dhe mënyra se si ata e interpretojnë para publikut cdo gjë shqipëtare, të rënqeth. E vetmja menyrë për të luftuar këtë fenomen është të jemi shembullorë në cdo aspekt.

Per keq ?

Nje person i cili zoteron kompleks turistik ne Shqiperi,e lobon fort per nje Shqiperi turistike ,eshte lidhur me agjensi Apollon e cila ish hera e pare per 2018-en qe ne Shqiperi pati turiste Skandinave.

E me demostratat e bera ka nje renie e kerkeses se turisteve,nje luhatje.

Me trishton thenia e nje rilindasi qe shqiptaret behen bashke vetem kur kercejne valle.   :S :S :(  :D

 • Postime: 2173
Grens(Wiliams)
#5 ne: 22-05-2019, 17:30:20
opinionet jane njera ane e medaljes dhe realiteti eshte pjesa tjeter e saj,kjo eshte per cdo gje edhe per rastin ne fjale..ata qe vizitojne vendin tone ngelen shume te kenaqur ..problemi nuk eshte populli as vendi yne..por shteti dhe qeveritaret

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#6 ne: 23-05-2019, 08:14:57
Gjeja me e keqe e gjithe kesaj eshte, se po afron sezoni turistike dhe nuk ka normalizim te situates, por cdo dite ka dhe keqesim te situates. Kjo do ndikoje shume ne turizmin vendore, por ato qe kane xhepat plote sdo u behet vone shume, kurse bizneset qe jane te lidhura direkt nga turizmi do e pesojne keq.

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#7 ne: 23-05-2019, 18:31:13
Sllovenet na marshin te ligat

Shqipëria nuk i mungon destinacionit te pushimeve 😁
Sapo e pash tek nje nga revistat e pushimeve.  :D

 
« Editimi i fundit: 24-05-2019, 08:22:51 nga Gjumashi »

 • Postime: 224
Passion
#8 ne: 24-05-2019, 15:18:39
Se di pse nuk mirret nje inisiative nga shteti ta hedhe ne gjyq ate parti qe ka shkruar ate sllogan.

Mendoj se gjobitet nqs e bejne (hajnat  :D tane).

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#9 ne: 24-05-2019, 19:35:18
Mesepaku ambasada jone ne Ljubljane duhet te reagoje!

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#10 ne: 25-05-2019, 08:50:31
Se di pse nuk mirret nje inisiative nga shteti ta hedhe ne gjyq ate parti qe ka shkruar ate sllogan.

Mendoj se gjobitet nqs e bejne (hajnat  :D tane).

Se do e humbin dhe ate gjyqe sic e ben me Becchetin :D
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Disa pyetje per faktorin nderkombetar

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-05-2020, 21:46:29
nga M A X
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X