×

Kur ka miting partia lejohet parkimi dhe mbi lulishte e trotuar

Kur ka miting partia lejohet parkimi dhe mbi lulishte e trotuar

· 3 · 179

  • Postime: 26403
  • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 29-03-2019, 15:49:36

  • Postime: 7043
  • Gjinia: Femer
erlehta
#1 ne: 29-03-2019, 18:35:22
O zot o zot ...
Ecni parkoni ketej mbi trotuar a lulishte.

  • Postime: 24
Rommel
#2 ne: 29-03-2019, 21:48:44
Kur te kete mitingun tjeter partia na thoni naj gjo, se spo gjejme vend per parkim  ;)
 

Partia e re e Bamir Topit

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 25-12-2011, 22:50:09
nga M A X
Partia Fashiste Shqiptare

Nisur nga M A XRubrika Historia Moderne Shqiptare

Postimi i fundit 23-07-2011, 20:30:43
nga M A X
John Lenon me kitarë në një lulishte te Durresit

Nisur nga M A XRubrika Muzika

Postimi i fundit 06-05-2011, 00:13:04
nga M A X
Ishte seç na ishte... na ishte nje lulishte!

Nisur nga BerniRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 24-04-2011, 10:48:54
nga Berni
Adsense NUK lejohet ne dritare pop-ups!!

Nisur nga M A XRubrika Si te fitosh para online

Postimi i fundit 10-01-2011, 23:31:09
nga Poshnjari