×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Cfare gjuhe flasin shqiptaret?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 01-07-2019, 20:42:32 »

Nga piesmarrja duket se socialistet e kane humbur shumicen e zgjedhesve. Por kjo nuk do te thote se demokratet kane shumicen. Elektorati shqiptar sotpersot nuk sheh ndonje alternative shpresdhen se dhe kjo i sherben ne fund te fundit vetem Rames dhe rilindasve.
Postuar nga: Charlie
« ne: 01-07-2019, 13:56:41 »

Shkoi shume me qete sec e prisja. Pjesmarrje teper e ulet, qe eshte nje tip fitore per opoziten. Fakti qe nuk pati perplasje te medha apo vrasje eshte nje plus i madh. Per te tjerat koha do e tregoje si do shkojne punet.

Kane ndryshu kohet, shume fjale me pak vepra. Gjithashtu papunesia e bene te veten. Popullin e ka kap halli si te dali ne Gjermani te punoj, nuk i behet vone sa % do dalin ne zgjedhje.
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 01-07-2019, 06:39:32 »

Ajo që e nervozoje me shumë PS ishte që protestuesit kishin dal me muzikë te protestonin.
Postuar nga: M A X
« ne: 30-06-2019, 22:08:52 »

Shkoi shume me qete sec e prisja. Pjesmarrje teper e ulet, qe eshte nje tip fitore per opoziten. Fakti qe nuk pati perplasje te medha apo vrasje eshte nje plus i madh. Per te tjerat koha do e tregoje si do shkojne punet.
Postuar nga: M A X
« ne: 30-06-2019, 16:24:01 »

Postuar nga: erlehta
« ne: 30-06-2019, 16:14:33 »

Per te qeshur e per te qare.
Postuar nga: M A X
« ne: 30-06-2019, 10:27:50 »

Vleresimi i amerikaneve per zgjedhjet ne Shqiperi (1945)

 

Foto nga Aurel Plasari
Postuar nga: M A X
« ne: 30-06-2019, 10:21:22 »

 BBC: Në Shqipëri bëhen votime, jo zgjedhje


Postuar nga: M A X
« ne: 30-06-2019, 10:19:30 »

Si në kohën e Enver Hoxhës, në Tiranë saze në qendrën e votimit
 
Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 29-06-2019, 23:51:53 »

 


LOL