×

Nisma #Thurje

· 2 · 146

Nisma #Thurje

· 2 · 146

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 09-04-2019, 10:26:12
 

Cfare mendoni per kete nisme politike, qe duket se eshte shume aktive kohet e fundit dhe mhi te gjitha e me me shume rendesi, duket se eshte mbi dhe jashte kontrollit te partive te medha politike. A jane dicka vertete ndryshe dhe e paster, apo sikurse Mjafti i dikurshem, qe sherbeu vetem si platforme per te katapultuar drejtuesit ne majat e politikes se Tiranes?
 • M'pelqe x 2
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#1 ne: 09-04-2019, 20:56:49
Persa kohe mban kete qendrim qe ka mbajtur deri me tani eshte shume mire, bilemi nqs eshte levizje serioze le te ekspozohet dhe te marre edhe drejtim politik pasi ne keto kohe duhet fryme e re dhe Nisma Thurje i ploteson kriteret deri me tani.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super