×

Pas votimeve te 30 qershorit...

Pas votimeve te 30 qershorit...

· 11 · 221

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
ne: 01-07-2019, 22:36:04
 

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#1 ne: 01-07-2019, 23:13:13
Sa do e vjetër kjo foto por eshte aktuale cdo here.
kaq hyne brenda, por dalin me shumë.


 

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#2 ne: 02-07-2019, 13:59:43

Nostalgjia ben te veten 😂

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 02-07-2019, 18:36:30
 


Nga JOQ

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#4 ne: 02-07-2019, 18:38:53
 


Nga JOQ

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 02-07-2019, 18:41:00
 


Nga JOQ

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#6 ne: 02-07-2019, 18:42:39
 


Nga JOQ

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 02-07-2019, 18:44:13
 


Nga JOQ

 • Postime: 609
 • Gjinia: Mashkull
Ωμέγα
#8 ne: 02-07-2019, 22:05:48
Sipas rezultateve gati perfundimtare Rilindja e Edi Rames ka fituar 69 bashki nga 61 qe ka Shqiperia. Rezultati mesatar eshte rreth 125% te votave per bashki.

 • Postime: 7051
 • Gjinia: Femer
erlehta
#9 ne: 03-07-2019, 07:33:59
Te mernin pjesë ne zgjedhje PD -istat e te shihnin rezultatin qe donin
Do thoni ju ..do i vidhte Rama votat. Aman se te njeta "procedura" ndiqen nga te dy krahet.
Presionet për vendet e punes, nuk i shpiku Rama, kane qene e gjithmone do jene.
 Fatkeqësisht përmirësimi ne politikën tone është shumë larg.
Te vjen neveri e ne te njejten kohe dhe KEQ kur lexon e degjon se çfarë ndodh ne vendin tënd dhe pse ne cdo faze zgjedhore, ky lloj lumi ka rrjedhur gjithmonë.

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 07-07-2019, 10:48:34
 

Dokumenti zyrtar i rezultateve ne Elbasan. Urime!
 

Presidenti Meta anulon zgjedhjet e 30 qershorit

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 28-06-2019, 08:18:23
nga erlehta
Vrasësit e 28 qershorit

Nisur nga BerniRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 16-02-2010, 21:45:31
nga Berni
100 ditët e Edi Ramës pas humbjes së 28 qershorit

Nisur nga BerniRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 03-11-2009, 23:15:24
nga duka65
Rezultatet e zgjedhjeve te 28 qershorit 2009

Nisur nga GledisKoplikuRubrika Mix

Postimi i fundit 29-06-2009, 16:40:49
nga GledisKopliku
Rezultatet e zgjedhjeve te 28 qershorit 2009

Nisur nga M A XRubrika Aktualiteti

Postimi i fundit 04-07-2009, 17:11:15
nga Masha