×

Post reply

Emri:
Email:
Titulli:
Ikona e mesazhit:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

shtyp alt+s per te postuar ose alt+p per ta kontrolluar


Permbledhje

Postuar nga: M A X
« ne: 07-07-2019, 10:48:34 »

 

Dokumenti zyrtar i rezultateve ne Elbasan. Urime!
Postuar nga: erlehta
« ne: 03-07-2019, 07:33:59 »

Te mernin pjesë ne zgjedhje PD -istat e te shihnin rezultatin qe donin
Do thoni ju ..do i vidhte Rama votat. Aman se te njeta "procedura" ndiqen nga te dy krahet.
Presionet për vendet e punes, nuk i shpiku Rama, kane qene e gjithmone do jene.
 Fatkeqësisht përmirësimi ne politikën tone është shumë larg.
Te vjen neveri e ne te njejten kohe dhe KEQ kur lexon e degjon se çfarë ndodh ne vendin tënd dhe pse ne cdo faze zgjedhore, ky lloj lumi ka rrjedhur gjithmonë.

Postuar nga: Ωμέγα
« ne: 02-07-2019, 22:05:48 »

Sipas rezultateve gati perfundimtare Rilindja e Edi Rames ka fituar 69 bashki nga 61 qe ka Shqiperia. Rezultati mesatar eshte rreth 125% te votave per bashki.
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 18:44:13 »

 


Nga JOQ
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 18:42:39 »

 


Nga JOQ
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 18:41:00 »

 


Nga JOQ
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 18:38:53 »

 


Nga JOQ
Postuar nga: M A X
« ne: 02-07-2019, 18:36:30 »

 


Nga JOQ
Postuar nga: erlehta
« ne: 02-07-2019, 13:59:43 »


Nostalgjia ben te veten 😂
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 01-07-2019, 23:13:13 »

Sa do e vjetër kjo foto por eshte aktuale cdo here.
kaq hyne brenda, por dalin me shumë.