×

Pershendetje Zeriyt!

· 32 · 206

Pershendetje Zeriyt!

· 32 · 206

 • Postime: 260
Monique
ne: 24-03-2019, 21:40:11
Fillimisht flm Max,  (ty erlehta po te le per fund
Dhe te rikthehesh ne kete vater , eshte nje gje fantastike!

Vetem rregullo cik pamjen ballore se ngja keq

Ja mire se u kthyem dhe ja mire se erdhet ju te tjeret :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#1 ne: 24-03-2019, 21:42:13
Te gjithe antaret te mblidhen ketu e te bejne "check in" pls...te marrim vesh c'behet :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2
Biku007
#2 ne: 24-03-2019, 21:45:00
Pershendetje. Sa shpejt paskan ikur vitet. :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#3 ne: 24-03-2019, 21:47:46
Pershendetje
Ca ka qe nuk shkon per ty?
Faqja eshte konceptuar ne ate menyre qe temat te jene ne qender te vemendjes, sepse nje forum eshte ne radhe te pare per temat. Rubrikat e ndara pastaj me temat perkatese jane ne anen e djathte te faqes nese e sheh nga nje desktop dhe poshte temave aktuale, nese e sheh nga mobile. Me pas vjen blloku me postimet e fundit.
Duhet pak kohe me ambjentim, po me beso se ky eshte ndertuar qe te jete sa me i lehte ne perdorim
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#4 ne: 24-03-2019, 21:48:03
Erlehta ktu  :D
E martuame e  me dy kalamoj  :D
Per momentin po shoh ndeshjen Holland - Deutschland
 :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#5 ne: 24-03-2019, 21:50:05
Ah dhe dicka @Monique e te tjere: nese ke qene aktiv dhe hyn ne forum pas nje shkeputje te vijne vete njoftimet mbi temat ku ke qene aktiv.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#6 ne: 24-03-2019, 21:52:55
Pershendetje
Ca ka qe nuk shkon per ty?
Faqja eshte konceptuar ne ate menyre qe temat te jene ne qender te vemendjes, sepse nje forum eshte ne radhe te pare per temat. Rubrikat e ndara pastaj me temat perkatese jane ne anen e djathte te faqes nese e sheh nga nje desktop dhe poshte temave aktuale, nese e sheh nga mobile. Me pas vjen blloku me postimet e fundit.
Duhet pak kohe me ambjentim, po me beso se ky eshte ndertuar qe te jete sa me i lehte ne perdorim

Se di, nga mobile humbas , te shoh si duket nga desktop.
Koncepti duhet te jete sa me friendly user, ku ata qe do vijne te kuptojne si funksionon.
Ki parasysh qe ka formate shume me te thjeshtesuara verdalle dhe forumistet ndihen komod.
Mos u merr me ne "te vjetrit" se ne se kemi problem...

Max he te kishte marre malli per ankesa LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#7 ne: 24-03-2019, 21:58:31
E prisja ne fakt, po ZY ka qene gjithmone ndryshe. Dhe une s'bej gjera si te gjithe :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#8 ne: 24-03-2019, 21:59:38
LOL LOL po po diferenca je ti! LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1061
 • Gjinia: Mashkull
Poshnjari
#9 ne: 24-03-2019, 23:24:00
Epo mirë se u kthye forumi përsëri. Shpresoj që të këtë aktivitetin e hershëm.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#10 ne: 24-03-2019, 23:30:33


@Biku007 @Poshnjari  Miresevini perseri :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 7271
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#11 ne: 25-03-2019, 02:23:22
Mire se u mblodhem prap.😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#12 ne: 25-03-2019, 13:04:57
Me bereqet qofshi 😍
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#13 ne: 25-03-2019, 13:28:19
Ini mire ini :p
Ja te shohim sa ON do jete zeri jone ketu? :p
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#14 ne: 25-03-2019, 13:29:38
Me falni nje gje te vogel, per çdo postim duhet me plotesu captcha ktu dhe pyetja sekrete ktu?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#15 ne: 25-03-2019, 13:30:03
Vetem dy te parat Frank :)
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#16 ne: 25-03-2019, 13:30:41
Ini mire ini :p
Ja te shohim sa ON do jete zeri jone ketu? :p

Themi te jete IN , per On hajt se folna :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 34
 • Gjinia: Mashkull
Frank
#17 ne: 25-03-2019, 13:32:12
IN ON UP DOWN ç'rendesi ka kjo?! :p
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#18 ne: 25-03-2019, 13:38:05
Ik Edi Rama hahaha
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 22189
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#19 ne: 25-03-2019, 13:40:15
Me falni nje gje te vogel, per çdo postim duhet me plotesu captcha ktu dhe pyetja sekrete ktu?
Vetem per ata qe jane fillestare
Duhet te kalosh nje numer postimesh, 5 me duket
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#20 ne: 25-03-2019, 13:53:59
Ik Edi Rama hahaha

Haaaghaha berni hhahhha

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#21 ne: 25-03-2019, 13:55:57
Max perse nuk i editoj postimet, dmth e editoj por kur shtyp save , s"ja ni hic me e ndryshu

@Berni akoma me kete mhb ti eeee??? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6
 • Gjinia: Mashkull
Tikku
#22 ne: 25-03-2019, 14:30:51
Ja mire se erdha prap e mire se ju gjeta o njerez te mire. :D
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#23 ne: 25-03-2019, 16:57:54
prej në tel punon shumë mirë. Të testojë nesër në IPhone.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#24 ne: 25-03-2019, 17:11:17
Tikku mire se erdhe ☺️
Hic ste mbaj mend 😁
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super