×

Pershendetje Zeriyt!

· 32 · 205

Pershendetje Zeriyt!

· 32 · 205

 • Postime: 260
Monique
#25 ne: 25-03-2019, 17:17:00
Hhahahahahhhhahaa kush e mban mend mi

 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#26 ne: 25-03-2019, 17:21:27
Monique sndryshoj kollaj une hahaha erlehta e di ma mire🤣
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#27 ne: 25-03-2019, 17:22:17
Berni akoma pret të fitojë PD zgjedhjet?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#28 ne: 25-03-2019, 17:23:35
100 % e sigurte
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#29 ne: 25-03-2019, 17:23:50
Po po ende shpreson se babagjyshi do vij me dreret e sliten lol

Berni cka do behesh kur te rritesh??? LOL
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#30 ne: 25-03-2019, 20:26:22
Pruzent dhe une.

Jini mir jini ?
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#31 ne: 25-03-2019, 20:29:23
Jemi jemi ,po edhe po mos sjemi ca? :P
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super