×

Pse eshte PD ne ngjitje?!

Pse eshte PD ne ngjitje?!

· 215 · 6748

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#125 ne: 01-07-2013, 22:26:41
Vagabondo le te analizojme me ne thellesi kete ceshtje. Nqs nji njeri do te rri ne paqe duke ndejt vetem, ti pse do ta bashkosh?
Pse u nda Jugosllavia psh?
Keto jane disa nga pytjet qe un sjell ne emisionin "Intelektualet midis nesh".Po ti, pse synon BE-n?
Gerti1
#126 ne: 01-07-2013, 22:30:06
Degjo, un e kam shume te veshtire me ju kuptu juve qe flisni gjuh te huj dhe besoj se e njejta gje ndodh dhe per ju (por jo dhe aq pasi kuptoni por nuk shkruani).

Ca nuk kuptove nga pytjet e mia aty siper pasi pergjigja qe me dhe nuk ka kuptim me aq sa ke shkrujt.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#127 ne: 01-07-2013, 22:32:52
Degjo, un e kam shume te veshtire me ju kuptu juve qe flisni gjuh te huj dhe besoj se e njejta gje ndodh dhe per ju (por jo dhe aq pasi kuptoni por nuk shkruani).

Ca nuk kuptove nga pytjet e mia aty siper pasi pergjigja qe me dhe nuk ka kuptim me aq sa ke shkrujt.

Posi, ka. Pergjigju, pse synon BE-n?
Gerti1
#128 ne: 01-07-2013, 22:34:23
Nuk e kuptoj pytjen.
Kush synon BE-n ?

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#129 ne: 01-07-2013, 22:35:52
Nuk e kuptoj pytjen.
Kush synon BE-n ?

Ke votove ti?
Gerti1
#130 ne: 01-07-2013, 22:37:46
Un votova per nji te pamvarur qe ka ide revolucionare. Nuk votova as per Bushin dhe as per Obamen.
Po kjo pytje ca lidhje kishte?

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#131 ne: 01-07-2013, 22:41:10
madje hiqesh si intelektual  :D


(koha e namazit te mbremjes -  kthehem pas pak)

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#132 ne: 01-07-2013, 22:42:51
Synohet BE per integrim zhvillim emancipim njesoj si vendet europiane.
Gerti1
#133 ne: 01-07-2013, 22:46:26
LOL
ok vazhdo. Je mjeshter ne dialog dhe llogjike.
Tipik Sali Berisha.
I bojshin nji pytje Sales "Si e shpjegon kete foto ku ke dal me ShiK-un"
Sa i ri kam qen un aty - pergjigjej Sala.
O zoti Kryeminister  un nuk te pyta ate - i thot gazetari.
Prit se aty do dal - thoshte sala- dhe nuk i pergjigjej pytjes.

Tani merr nji shami dhe fshij lotet nqs nuk e duron dot realitetin.
Gerti1
#134 ne: 01-07-2013, 22:48:11
Synohet BE per integrim zhvillim emancipim njesoj si vendet europiane.

Dmth Shqipria synon BE, ketu do me dal ky Vagabondi?
Se pastaj ka per  te bo lidhjen dhe me pytjet qe i bera un.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#135 ne: 01-07-2013, 22:50:05
aleanca per shperngulje emancicpuse

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#136 ne: 01-07-2013, 22:50:48
Ne mos ktu me siguri ka me dal ke xhihadi i shenjte.
Gerti1
#137 ne: 01-07-2013, 22:51:45
Ne mos ktu me siguri ka me dal ke xhihadi i shenjte.

Ate e pres, por po shpresoj qe mos thot nai gjo me mend ngaqe ka arrit me perdor kompjuterin deri tani ne jeten e vet.

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#138 ne: 01-07-2013, 23:06:18
Ate e pres, por po shpresoj qe mos thot nai gjo me mend ngaqe ka arrit me perdor kompjuterin deri tani ne jeten e vet.

ti je ne kohen e xhaxhit...ti s´di te zhvillosh nje debat te mirefillte....te merrem me ty eshte njesoj si te merrem me Edin...greko-fil je edhe ti
Gerti1
#139 ne: 01-07-2013, 23:07:38

Ej, po un te bera 2 pytje. Ti pse nuk pergjigjesh sakte po i vje verdalle?
Kshu e ben debatin ti dmth?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#140 ne: 01-07-2013, 23:08:13
daravit uje ne hava

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#141 ne: 01-07-2013, 23:09:56
Ej, po un te bera 2 pytje. Ti pse nuk pergjigjesh sakte po i vje verdalle?
Kshu e ben debatin ti dmth?

shtroji edhe nje here....

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#142 ne: 01-07-2013, 23:10:39
daravit uje ne hava

shko merru me gatim, ti....
Gerti1
#143 ne: 01-07-2013, 23:11:03
shtroji edhe nje here....
WTF

Ja ku i ke.
Vagabondo le te analizojme me ne thellesi kete ceshtje. Nqs nji njeri do te rri ne paqe duke ndejt vetem, ti pse do ta bashkosh?
Pse u nda Jugosllavia psh?
Keto jane disa nga pytjet qe un sjell ne emisionin "Intelektualet midis nesh".

 • Postime: 12743
Mishel...............
#144 ne: 01-07-2013, 23:11:39
shtrija kabllin me fiber optike ketij o gert se i shko sinjali mw shkeputje

 • Postime: 12743
Mishel...............
#145 ne: 01-07-2013, 23:12:30
shko merru me gatim, ti....
m
kurse ti e ngrije sumen edhe i here

 • Postime: 147
 • Gjinia: Femer
AMOR
#146 ne: 01-07-2013, 23:13:43
1.per interesa personale
2.per interesat ne rajon
Gerti1
#147 ne: 01-07-2013, 23:14:47
Keto dialogjet ne Shqipri gjithmon zgjidhen me mire duke hudh nja 10 kile tritol por le te shikojme nqs Vagabondi do ktheje pergjigje dhe nqs do te bej debat.

 • Postime: 12743
Mishel...............
#148 ne: 01-07-2013, 23:17:10
kurse une them se me njerez si vagabondi qe jane 7 uje uje mos mw bo debat hic

me mire ikim ne Laq e bojme debat
Gerti1
#149 ne: 01-07-2013, 23:18:43
Ne Laq ka lezet.