×

Pse eshte PD ne ngjitje?!

· 215 · 5125

Pse eshte PD ne ngjitje?!

· 215 · 5125

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#200 ne: 25-10-2013, 10:43:23
Basha eshte me i hajrit atje, seshte malok te pakten
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 3108
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#201 ne: 25-10-2013, 11:11:21
Berni, merr shkall qe ta ngjisish PD-ne. :D
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#202 ne: 25-10-2013, 11:17:39
Basha eshte me i hajrit atje, seshte malok te pakten

Ouuu pse dibra eshte nga Tirona gje?
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 174
 • Gjinia: Mashkull
erand81
#203 ne: 25-10-2013, 11:46:10
Basha eshte nje gollovozhge veze, nje kukull qe kombandohet nga i madhi.
Berni, hiq dore nga militantizmi hiper-komunist made in PD.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#204 ne: 25-10-2013, 11:51:19
Ouuu pse dibra eshte nga Tirona gje?

Dibra hy me shpejt ne BE se Tropozha :P LOL
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1436
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#205 ne: 25-10-2013, 17:04:50
Esht ma i mire TOPI qe votoi per RAMEN :D

Ishalla po behet ma mire Shqiperia, se te majtet thonin e ka fajin Berisha, po do e shohim kete kater vjecar si kane per te hecur gjerat, do zoti mos bahet ma keq, po frika ekziston shume.

Nuk ma priste mendja te te gjeja me ketej nga ky forum, fillo te pish ca taylon hot dhe do ndihesh me mire nuk do kesh me frike :P
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#206 ne: 31-10-2013, 16:06:10
Dibra hy me shpejt ne BE se Tropozha :P LOL
..Tropozhen nuk po e lene te hyje keta..se ne kemi vrapuar qe ne 1992 per te hyre..por rimorkio qe kishim mbrapa na ngeci ne grope :S
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#207 ne: 31-10-2013, 16:29:25
ne fakt ngeli Bajram Curri jo Tropozha ;)
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#208 ne: 31-10-2013, 19:56:10
..Tropozhen nuk po e lene te hyje keta..se ne kemi vrapuar qe ne 1992 per te hyre..por rimorkio qe kishim mbrapa na ngeci ne grope :S

Sa modest ke qellu or taj
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 2106
Grens(Wiliams)
#209 ne: 31-10-2013, 22:51:04
jam i shquar ne kete aspekt.. ;)
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#210 ne: 01-11-2013, 13:28:10
e kam vu re :P
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#211 ne: 27-11-2013, 12:44:59
Nuk ma priste mendja te te gjeja me ketej nga ky forum, fillo te pish ca taylon hot dhe do ndihesh me mire nuk do kesh me frike :P

Pse ke kujtuar se ja kam futur vetes :D

 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 6664
 • Gjinia: Femer
erlehta
#212 ne: 26-03-2019, 22:26:27
Eshte akoma ???😁
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 260
Monique
#213 ne: 26-03-2019, 22:50:55
Berni donde stas re lhajde se me ka marre malli te te "shaj" cik ne menyre konstruktive lol
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 27121
 • Gjinia: Mashkull
Berni
#214 ne: 26-06-2019, 08:15:57
Berni donde stas re lhajde se me ka marre malli te te "shaj" cik ne menyre konstruktive lol
  Monique vetem dicka te vertet me thuaj meqenese jeton dhe ne Shqiperi. Kur ishte jetesa me e mire ne kohen e PD para dhjet viteve apo tani ne kohen e Ed Frames.? Fol pa tifozllik👍
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super