×

Pse eshte PD ne ngjitje?!

· 215 · 5130

Pse eshte PD ne ngjitje?!

· 215 · 5130
Gerti1
#50 ne: 26-06-2013, 21:19:33
Mir n'pergjithsi. Tu u djeg ne diell.

Nqs behet kjo qe thot ky Edi do jet nje hap shume i madh per Shqiprine.
Se ne gjith boten Demokratike robt nuk hiqen nga puna nqs fiton nji Parti por hiqen nga puna nqs nuk bejne punen.
Por deri tani Historia ka tregu qe ne nuk jemi te dalluar per te miren e vendit.
Ky Edi eshte i cik kok-kris ne fakt dhe pranej po dyshoj qe mbase ben nai gjo. Se un jam realist jo optimist. :)
Le te vjedhi, por te pakten te bej i gjo te mir per kombin.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#51 ne: 26-06-2013, 21:35:58
Nqse ai permbush ato qe premtoj dje hallall i qofte, i heq kapelen. Une e njof ne mardhenie pune ai per nje mandat 4 vjecar ben me shume behet psikopat sdurohet.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super
Gerti1
#52 ne: 26-06-2013, 21:44:14
Shumica e njerezve ne bot e kan ket difekt, sa i jepet i cik pushtet fillojne dhe dehen por ne Shqiptaret e kemi dhe i cik me te zhvillume. Mua shume pak here me ka rastis te takoj nje person me pozite ne Shqipri qe nuk favorizon asnjeri por zbaton rregullat. Kur them shume pak dmth 2 veta ne gjith jeten time dhe un u bera 130 vjec tani.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#53 ne: 26-06-2013, 21:50:07
Shqiperia i ka pare ditet e veta.....fatkeqesis ht, me zgjedhjen e Edit ne pushtet, bashkimi kombetar me i larget sesa ndonjehere.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super
Gerti1
#54 ne: 26-06-2013, 21:52:16
Ja psh ke dhe piktora si Vagabondi qe kan ndjenje persekutimi gjith jeten dhe misioni i tyre eshte qe te bashkohen me nji tjeter ne vend qe te krijojne identitetin e vet.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#55 ne: 26-06-2013, 21:55:53
Ja psh ke dhe piktora si Vagabondi qe kan ndjenje persekutimi gjith jeten dhe misioni i tyre eshte qe te bashkohen me nji tjeter ne vend qe te krijojne identitetin e vet.

Per ç´identitet ke fjalen?
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super
Gerti1
#56 ne: 26-06-2013, 21:57:06
Per ç´identitet ke fjalen?
Per identitetin e Kosoves.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#57 ne: 26-06-2013, 21:58:09
Dhe ai eshte?
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super
Gerti1
#58 ne: 26-06-2013, 21:59:58
Dhe ai eshte?
Ajo eshte nje gje qe duhet ta krijojne vet Kosovaret jo te vijne ne Shqipri dhe te thon "hajt te bashkohemi" per arsye komplet idiote.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#59 ne: 26-06-2013, 22:10:25
E rendesishme iher eshte te bohet Shqiperia, mua po me pelqen shume pjekuria qe po tregojne te dyja palet te pakten neper TV qe i shof. Ka ardh koha me i tregu botes qe jemi qytetate jo fshatare qe i zgjidhim punet me sepate kokes.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#60 ne: 26-06-2013, 22:10:54
Nuk diçka te ketille "kosovaret" - jane shqiptare dhe mbaron me kaq. Jam kureshtar te di se si ti i quan shqiptaret e trojeve te tjera shqiptare, p.sh. ata ne Serbi, Mal i Zi dhe Maqedoni. Dua te di, ngase, nese nje shqiptar nga Kosova e identifikuake si kosovar, ç´i bie te jete ai ne Serbi, Mal i zi dhe Maqedoni? Kosova eshte shtet ARTIFICIAL dhe si i tille kurre s´ka per te ekzistuar po aq sa Maqedonia.

Per sa i perket bashkimit kombetar, mire, nuk dashke bashkim kombetar - mendim yti. Bashkimi ka per t´u realizuar ose kemi per t´u shuar si komb, nese vazhdojme se identifikuari veten si kosovar, shqiptar, maqedonas shqiptar, serb shqiptar, malazez shqiptar etj...
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#61 ne: 26-06-2013, 22:13:06
O Bondi jena tu diskutu zgjedhjet ne Shqiperi.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#62 ne: 26-06-2013, 22:14:28
O Bondi jena tu diskutu zgjedhjet ne Shqiperi.

Mire, Jozefina Topalli.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super
Gerti1
#63 ne: 26-06-2013, 22:15:19
Pranej duhen nja 2 breza me u pastru ky mentalitet ti Vagabond se mbas nja 100 vjetesh njerezit nuk do kerkojne me u bashku qe ti tregojne muskulin te tjereve por do arrijne nje jetese me te lumtur dhe me te mire se kjo e sotmja ngaqe nuk do ken ngel ne te kaluaren si puna jote.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#64 ne: 26-06-2013, 22:15:48
Mire, Jozefina Topalli.

Tobestafkurrullah!
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#65 ne: 26-06-2013, 22:19:05
Pranej duhen nja 2 breza me u pastru ky mentalitet ti Vagabond se mbas nja 100 vjetesh njerezit nuk do kerkojne me u bashku qe ti tregojne muskulin te tjereve por do arrijne nje jetese me te lumtur dhe me te mire se kjo e sotmja ngaqe nuk do ken ngel ne te kaluaren si puna jote.

Mire, tani e kapa - qenkesha njeri primitiv.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super
Gerti1
#66 ne: 26-06-2013, 22:19:53
Mire, tani e kapa - qenkesha njeri primitiv.

Jashtezakonisht.
 • M'pelqe
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#67 ne: 26-06-2013, 22:57:31
u myllen me ne fund zgjedhjet

fitoi berisha- i dhjere po krenar!
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#68 ne: 26-06-2013, 22:59:55
Nuk fitoi Edi, por u mposht Sala (jo partia e tij), me sa kam kuptuar une.
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#69 ne: 26-06-2013, 23:02:38
bath bath po i koqe o
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#70 ne: 26-06-2013, 23:05:52
Per mua u tregu dinjitoz, e mbylli me nder
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#71 ne: 26-06-2013, 23:07:06
e thashe pra i dhjere po krenar

pse me bo me u perserit edhe pse nga funi e dhiu krejt lol
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12325
 • Gjinia: Femer
Shej
#72 ne: 26-06-2013, 23:08:38
ty nuk te rrihet pa llap

une spashe ndonje te dhim aty por pashe me ne fund njerez te pjekur politikisht
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 12738
Mishel...............
#73 ne: 26-06-2013, 23:11:06
kurse une pashe njerez qe qanin sikur sala kishte vdek

ueeee me iku petlla....ca ishte ajo skene mi
une mezi qaj kur me qahet ,jo me per politike

e shikon sa rende jena zhyt ne si komb ne politike

 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super

 • Postime: 1158
 • Gjinia: Mashkull
V@GαβθηD
#74 ne: 26-06-2013, 23:11:47
Sala i kishte zakon mbylljet, ndryshe nga Edi: Berisha, hap kutite ose largohu!
 • M'pelqe x 1
  Kot fare
  Super