×

Video Pergjimet e dala per BDI dhe VMRO-se ne Maqedonin e Veriut.

Video Pergjimet e dala per BDI dhe VMRO-se ne Maqedonin e Veriut.

· 2 · 172

  • Postime: 3250
  • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
ne: 07-06-2019, 09:37:21
Ne linkun ne vazhdim, http://klanizajazit.tk, jane video pergjime, te bisedave telefonike ndermjet Ali Ahmetit, Musa Xhaferrit, Blerim Begjetit, Gordana Jankulloska, E Tjere.

Ju kerkoje ndjese per fjalorin qe perdoret aty dhe me vjene keq, nese sdo kuptoni cfare flasin, se jane duke folur ne nje dialekte te kercoves, qe eshte icik veshtir per te kuptuar.

  • Postime: 304
Alban
#1 ne: 07-06-2019, 18:54:30
Heronjte e luftes nuk jane per politikane.
 

Enxhi Nasufi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 29-05-2020, 14:28:57
nga M A X
Kristina Neranxi (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:12:36
nga M A X
Marjela Bozo (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:11:28
nga M A X
Dafina Berjani (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 22-05-2020, 01:16:35
nga M A X
Altea Noka (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 18-05-2020, 19:28:08
nga M A X