×

'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu

'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu

· 5 · 717

  • Postime: 75
Invisible Girl
ne: 08-08-2012, 07:52:47
Kam lexuar para pak kohesh kete liber.
Ju qe e keni lexuar, c'pershtypje ju ka lene?

Nje ilustrim faktesh? Ca prova te marra nga libra e zyra sekrete te veshura me mendimet e autorit apo te verteta te pakundershtueshme te asaj epoke sadiste?

Do me pelqente te lexoja mendimet e pershtypjet tuaja mbi kete liber, duke perfshire edhe mendimet tuaja mbi autorin e ketij libri.

  • Postime: 12743
Mishel...............
#1 ne: 08-08-2012, 09:18:25
Te mendosh se per kete liber u hapen arshivat , u vune ne dispozicion materiale te cilat nuk mund te vihen ne dispozicion te gjithkujt dhe kjo kuptohet pse dhe si u be....dhe perfundimi i librit ishte

Enver Hoxha nje pedofil dhe pederast.....Shume groteske si vete autori i librit

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull
Kisss
#2 ne: 08-08-2012, 09:41:02
Po tani c'rendesi ka nese Enveri ishte pedofil, homofil, homoskesual, etj etj ?
Sa ishte gjalle, s'guxoi kushe me ja kthy fjalen, tani Blendi shkon ne Prishtine dhe hap panair libri per nje diktator anti-njerzor. U habita sa njerez ishin mbledhur per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)

Inshallah shpirti I ka shkuar ne hale, ketij sebashku me Stalinin, Mao, Bin Ladenin, X dhe Y. Na la mrapa 300 vite, akoma jemi shteti me I varfer ne Europe.

  • Postime: 12348
  • Gjinia: Femer
Shej
#3 ne: 08-08-2012, 10:24:49
per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)


LIKE

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer
dreamm
#4 ne: 03-09-2012, 00:08:11
E kam lexuar.
Nuk me pelqeu.
 

vjollca hoxha

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 21:07:02
nga InfoZ
Olta Hoxha (Info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 30-04-2020, 14:05:15
nga M A X
Kush ka qene Enver Hoxha?

Nisur nga M A XRubrika Pyetper

Postimi i fundit 27-04-2020, 23:47:01
nga M A X
Dastida Hoxha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Influencer

Postimi i fundit 23-04-2020, 13:07:52
nga M A X
Engjell Hoxha (info, foto, video)

Nisur nga M A XRubrika Vipat Shqiptare

Postimi i fundit 22-04-2020, 20:19:45
nga M A X