Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: dreamm
« ne: 03-09-2012, 00:08:11 »

E kam lexuar.
Nuk me pelqeu.
Postuar nga: Shej
« ne: 08-08-2012, 10:24:49 »

per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)


LIKE
Postuar nga: Kisss
« ne: 08-08-2012, 09:41:02 »

Po tani c'rendesi ka nese Enveri ishte pedofil, homofil, homoskesual, etj etj ?
Sa ishte gjalle, s'guxoi kushe me ja kthy fjalen, tani Blendi shkon ne Prishtine dhe hap panair libri per nje diktator anti-njerzor. U habita sa njerez ishin mbledhur per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)

Inshallah shpirti I ka shkuar ne hale, ketij sebashku me Stalinin, Mao, Bin Ladenin, X dhe Y. Na la mrapa 300 vite, akoma jemi shteti me I varfer ne Europe.
Postuar nga: Mishel...............
« ne: 08-08-2012, 09:18:25 »

Te mendosh se per kete liber u hapen arshivat , u vune ne dispozicion materiale te cilat nuk mund te vihen ne dispozicion te gjithkujt dhe kjo kuptohet pse dhe si u be....dhe perfundimi i librit ishte

Enver Hoxha nje pedofil dhe pederast.....Shume groteske si vete autori i librit
Postuar nga: Invisible Girl
« ne: 08-08-2012, 07:52:47 »

Kam lexuar para pak kohesh kete liber.
Ju qe e keni lexuar, c'pershtypje ju ka lene?

Nje ilustrim faktesh? Ca prova te marra nga libra e zyra sekrete te veshura me mendimet e autorit apo te verteta te pakundershtueshme te asaj epoke sadiste?

Do me pelqente te lexoja mendimet e pershtypjet tuaja mbi kete liber, duke perfshire edhe mendimet tuaja mbi autorin e ketij libri.