×
Hyrja
Profili

'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu

'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu

· 5 · 881

  • Postime: 75

ne: 08-08-2012, 07:52:47
Kam lexuar para pak kohesh kete liber.
Ju qe e keni lexuar, c'pershtypje ju ka lene?

Nje ilustrim faktesh? Ca prova te marra nga libra e zyra sekrete te veshura me mendimet e autorit apo te verteta te pakundershtueshme te asaj epoke sadiste?

Do me pelqente te lexoja mendimet e pershtypjet tuaja mbi kete liber, duke perfshire edhe mendimet tuaja mbi autorin e ketij libri.

  • Postime: 12743

#1 ne: 08-08-2012, 09:18:25
Te mendosh se per kete liber u hapen arshivat , u vune ne dispozicion materiale te cilat nuk mund te vihen ne dispozicion te gjithkujt dhe kjo kuptohet pse dhe si u be....dhe perfundimi i librit ishte

Enver Hoxha nje pedofil dhe pederast.....Shume groteske si vete autori i librit

  • Postime: 1740
  • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 08-08-2012, 09:41:02
Po tani c'rendesi ka nese Enveri ishte pedofil, homofil, homoskesual, etj etj ?
Sa ishte gjalle, s'guxoi kushe me ja kthy fjalen, tani Blendi shkon ne Prishtine dhe hap panair libri per nje diktator anti-njerzor. U habita sa njerez ishin mbledhur per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)

Inshallah shpirti I ka shkuar ne hale, ketij sebashku me Stalinin, Mao, Bin Ladenin, X dhe Y. Na la mrapa 300 vite, akoma jemi shteti me I varfer ne Europe.

  • Postime: 12347
  • Gjinia: Femer

#3 ne: 08-08-2012, 10:24:49
per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)


LIKE

  • Postime: 12151
  • Gjinia: Femer

#4 ne: 03-09-2012, 00:08:11
E kam lexuar.
Nuk me pelqeu.

Temat e fundit