'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu - Zëri Letrar

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu

'' Enver Hoxha'' nga Blendi Fevziu

· 5 · 1133

 • Postime: 77
 • Karma: +0/-0

ne: 08-08-2012, 07:52:47
Kam lexuar para pak kohesh kete liber.
Ju qe e keni lexuar, c'pershtypje ju ka lene?

Nje ilustrim faktesh? Ca prova te marra nga libra e zyra sekrete te veshura me mendimet e autorit apo te verteta te pakundershtueshme te asaj epoke sadiste?

Do me pelqente te lexoja mendimet e pershtypjet tuaja mbi kete liber, duke perfshire edhe mendimet tuaja mbi autorin e ketij libri.

 • Postime: 12726
 • Karma: +31/-8

#1 ne: 08-08-2012, 09:18:25
Te mendosh se per kete liber u hapen arshivat , u vune ne dispozicion materiale te cilat nuk mund te vihen ne dispozicion te gjithkujt dhe kjo kuptohet pse dhe si u be....dhe perfundimi i librit ishte

Enver Hoxha nje pedofil dhe pederast.....Shume groteske si vete autori i librit

 • Postime: 1740
 • Karma: +10/-0
 • Gjinia: Mashkull

#2 ne: 08-08-2012, 09:41:02
Po tani c'rendesi ka nese Enveri ishte pedofil, homofil, homoskesual, etj etj ?
Sa ishte gjalle, s'guxoi kushe me ja kthy fjalen, tani Blendi shkon ne Prishtine dhe hap panair libri per nje diktator anti-njerzor. U habita sa njerez ishin mbledhur per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)

Inshallah shpirti I ka shkuar ne hale, ketij sebashku me Stalinin, Mao, Bin Ladenin, X dhe Y. Na la mrapa 300 vite, akoma jemi shteti me I varfer ne Europe.

 • Postime: 12285
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 08-08-2012, 10:24:49
per te lexuar nje liber, qe ndoshta do ta lexoja vetem kur te jem ne tualet, qe t'me ndimoj me jashtqitjen. :-)


LIKE

 • Postime: 12100
 • Karma: +185/-20
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 03-09-2012, 00:08:11
E kam lexuar.
Nuk me pelqeu.

Temat e fundit