Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: 1dhe1
« ne: 14-03-2021, 20:27:00 »

Postuar nga: 1dhe1
« ne: 14-03-2021, 20:26:49 »

Postuar nga: Gjumashi
« ne: 27-08-2011, 17:35:03 »

Postuar nga: ermal12
« ne: 05-05-2011, 15:24:06 »

promovuan
Postuar nga: Alesia 123456
« ne: 07-04-2011, 19:47:41 »

cila eshte familja e fjales flete dhe sy ; hmmmmm:
Postuar nga: besim2
« ne: 27-01-2011, 11:26:28 »

Mua me pelqe shume  ;fjalori; i gjuhes sone dhe  kisha pasur deshire qe cdo shtepi familjare ta kete ne nje qosh te saj ;fjalorin; tone.  Une e kam ate te vitit l980 te botuar ne prishtine ne dy vellime. Ky fjalor ta knaq shpirtin kur e lexon sepse aty njeriu meson gjithcka, me kuptimin e fjales deri te perdorimi i saj dhe menyra se si ajo perdoret, e kunderta e fjales, perdorimi ironik etj, etj, Fjalori i ri sigurisht se eshte me i avancuar dhe na nevojitet per punet e ndryshme qe na dalin perpara... i uroj hartuesit e ketij fjalori dhe deshiroj qe cdo nxenes, student, intelektual ta kete kete fjalor , urime, urime
Postuar nga: gani lala
« ne: 15-10-2010, 21:13:02 »

Shkarko ketu

Nje dhurat e ZeriYt, per ju!

Gezuar Festat dhe nje vite te mbare.
Gjumashi
:engjell:
Postuar nga: Gjumashi
« ne: 08-12-2009, 01:04:48 »

Shkarko ketu

Nje dhurat e ZeriYt, per ju!

Gezuar Festat dhe nje vite te mbare.
Gjumashi
Postuar nga: h75
« ne: 27-11-2009, 19:16:04 »

Ka mundesi qe Zeriyt ta na dhuroi kete fjalor?
vizito faqen, gjuha shqipe.com
ketu e kam shkarkuar une fjalorin shqip

Postuar nga: tatjana
« ne: 09-04-2008, 20:39:28 »

familje fjalesh me fjalet :sy;vend;flete