×

Letersi dhe Gjuhesi

Libra të vjetër

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 1307

Rowling: Mund të shkruaj sërish për Potter

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ    · 1 · 289

“Parajsa” shqiptare e librave

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 1000

3 Libra falas nga Kim Mehmeti

Nisur nga S.A  | Postimi i fundit nga ωιη∂σω ιη тнє ѕкιєѕ    · 1 · 788

“Thank you”

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 365

Librat që kanë tronditur botën

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 756

Djali i keq i Mark Tueinit

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 1493

Ndahet nga jeta poeti Ndoc Gjetja

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 375

KRITIKË

Nisur nga yllipolar  | Postimi i fundit nga yllipolar    · 2 · 1831

Si po prishet Gjuha Shqype

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 712

Në kërkim të emrave shqiptarë

Nisur nga Berni  | Postimi i fundit nga Berni    · 0 · 2603

Bohemi i poezise shqipe.

Nisur nga dreamm  | Postimi i fundit nga dreamm    · 0 · 1104

JEHONAT E DHIMBJES (poezi)

Nisur nga XHAELGA  | Postimi i fundit nga ZENISHTI    · 1 · 1409

Natasha Lako, 30 vjet mes poezise

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 703

Kerkoj nje liber. :(

Nisur nga GrifshA  | Postimi i fundit nga dr.korupsioni    · 12 · 6263

Te huajt e gjuhes shqipe

Nisur nga M A X  | Postimi i fundit nga M A X    · 0 · 614

TAKIM LETRAR NË WUPERTAL

Nisur nga shaban cakolli  | Postimi i fundit nga Lasgush Bardhi    · 1 · 565