Letra


×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Tema informative dhe diskutime ne lidhje Letersine e Gjuhesine

06b614cffe582f7e0205f994ec0f186c.jpg

te mirat e eleximit.jpg
IMG_20200318_114906.jpg
Pergjigje nga: steriotipi B, charlie, shejtania

Çfarë libri po lexoni ?

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
21-01-2020, 20:05:05

23 shprehje nga Fjodor Dostojevski

Fjodor Dostojevski është një prej shkrimtarëve më të famshëm në letërsinë botërore. Veprat e tij madhështore ngrejnë mjeshtërisht pikëpyetje mbi tema të rëndësishme të jetës dhe vdekjes.Më poshtë janë thëniet më të urta të këtij shkrimtari. Me siguri do të ofrojnë shumë “ushqim për mendjen”.1#Du...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
25-11-2019, 10:41:48

Kryeveprat letrare, të urryera nga shkrimtarët e mëdhenj

Nuk është e lehtë të thuash se diçka nuk na pëlqen kur të gjithë e pëlqejnë. Rreziku është se mos akuzohemi se nuk kuptojmë apo deri për mendjemadhësi: si guxon ta shprehësh opinionin tënd mjeran kur është e qartë se do të përplaset me murin e përjetësisë që mbron kryeveprat? Dhe, mbi të gjitha,...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Charlie
09-11-2019, 17:50:50

Nëntë arsye pse duhet të lexoni çdo ditë

Nëse jeni një prej atyre shumë njerëzve që nuk e kanë të lexuarit një zakon të rregullt, atëherë po humbni shumë: leximi ka një numër të madh përfitimesh, dhjetë prej të cilëve janë renditur më poshtë. 

Pergjigje nga: charlie, Trendafili i kuq, Pasion

Rreshta te perzgjedhur... :)

Charlie
01-08-2019, 22:13:52
Pak po me domethenje  
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: Mishel Forever, steriotipi B

Krijimet e Monique!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

M A X
10-04-2019, 22:36:15

Kush ishte Jusuf Vrioni?

Kush ishte Jusuf Vrioni?Jusuf Vrioni është një matuf sklerotik më pat thënë Edi Rama. Aman, Jusuf Vrioni ashtu bën për të. Gjitha femrat, më pat thënë Ornela Vorpsi. Shërbëtor dhe servil regjimi, më pat thënë për të Aurel Plasari. E dija që nuk qe kështu, por një gjen bastard midis gjenesh gjeni...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ciarli, shejtania

Idhnaku Klosi

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe