×

Çfarë libri po lexoni ?

Çfarë libri po lexoni ?

· 836 · 80458

 • Postime: 3250
 • Gjinia: Mashkull
Gjumashi
#825 ne: 10-03-2020, 19:59:11
@Charlie nuk jane hackerat aq keq sa flitet neper libra

 • Postime: 4261
Charlie
#826 ne: 14-03-2020, 10:23:18
@Gjumashi, e di e di, thjesht deshiroja te dija pak histori rreth tyre :D

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#827 ne: 18-03-2020, 10:56:15
A te jete rastesi 🤔
Nuk e kam lexuar kete liber, por ata qe e kane lexuar tregojne permbajtjen e shtojne pyetjen..
A te jete valle rastesi?

Deutsch dini 😁
 

 • Postime: 26403
 • Gjinia: Mashkull
M A X
#828 ne: 18-03-2020, 11:53:23
 

Rastesi eshte. Ne origjinal ishte Gorki-400 dhe me vone eshte bere Wuhan-400. Pastaj virusi i librit ishte 100% vrases, kush e merrte vdiste.

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#829 ne: 21-03-2020, 07:31:20
Gjithsesi frika na ka hyre🙄

 • Postime: 4261
Charlie
#830 ne: 21-03-2020, 17:36:10
@erlehta  Nicht alles was in den Büchern gesagt wird, ist wahr. Gjumashi me tha me larte :P :D Lexo ndonje gje si Alkimisti ose Gjuetari i Balonave, nese ende nuk i ke lexuar :)

 • Postime: 7043
 • Gjinia: Femer
erlehta
#831 ne: 21-03-2020, 20:46:45
Gjueyari i balonave e kam lexuar dhe me ka pelqyer. Me pelqejne tematike ti tilla. Vende, popuj, kultura tradita, konflikti.
Kur kam qenë me e vogel  :D ne pëlqente  shumë  mitologjia..😁
 :perqafim

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#832 ne: 26-03-2020, 14:22:25
Ditari I Pushkinit..:)

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#833 ne: 02-04-2020, 00:26:44
Princin e makiavelit rilexim

 • Postime: 4261
Charlie
#834 ne: 03-04-2020, 22:40:06
Ne keto kohe izolimi fillova me Dan Brown - Origjina :D

 • Postime: 7441
 • Gjinia: Mashkull
SteriOtipi B
#835 ne: 03-04-2020, 22:49:10
Fillova Ana Karerina
 

Çfarë i ndodh trupit tuaj nëse nuk hani pas stërvitjes

Nisur nga InfoZRubrika Fitness

Postimi i fundit 04-06-2020, 07:47:14
nga InfoZ
Çfarë pëlqejnë gratë te një burrë?

Nisur nga InfoZRubrika Ndjenja

Postimi i fundit 26-05-2020, 12:29:47
nga InfoZ
Cfare duhet te dini para se te investoni?

Nisur nga albinalbanRubrika Leku

Postimi i fundit 15-05-2020, 10:57:46
nga erlehta
Kush dhe cfare jane Jexhuxh - Maxhuxhet?

Nisur nga M A XRubrika Libraria Islame

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:59:31
nga M A X
Çfarë është sëmundja ‘Kawasaki’ dhe si lidhet me COVID-19

Nisur nga M A XRubrika Jeta

Postimi i fundit 12-05-2020, 08:56:22
nga M A X