Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere? - Zëri Letrar

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?

Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?

· 10 · 1496

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

ne: 26-07-2019, 15:38:57
Keni nje te preferuar qe e keni lexuar, ju ka pelqyer dhe mund ta keshilloni per ne te tjeret?

 • Postime: 11
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 26-07-2019, 15:42:46
Une do keshilloja: :)

'The Churchill Factor: How One Man Made History, nga Boris Johnson
'The Fabulous Bouvier Sisters' nga Sam Kashner (shuume histori interesante)
'Nemesis' nga Peter Evans

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 26-07-2019, 17:39:19
The Man from Albania / Mannen från Albanien, nga Magnus Montelius.
Besa Po, nga Hana Noka (këtë ende se kam përfunduar, por është mjaft interesant).

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-07-2019, 20:39:52
The Man from AlbaniaDo me pelqente ta lexoja edhe unë.
Do filloj kërkimet ku mund ta gjej☺️

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 27-07-2019, 11:10:42
Do me pelqente ta lexoja edhe unë.
Do filloj kërkimet ku mund ta gjej☺️

Këtu mund të fillosh 😊
http://hedlundagency.se/2017/01/24/the-man-from-albania/

 • Postime: 4267
 • Karma: +73/-57

#5 ne: 27-07-2019, 14:43:13
Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.

 • Postime: 1753
 • Karma: +10/-4
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 30-07-2019, 16:05:31
Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.
Do ishte një shtesë e mirë e Behaviorizmit. Mund që të më hyjë në punë në lidhje me Master Thesis në vazhdim 🤔

 • Postime: 18095
 • Karma: +727/-523
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-07-2019, 20:25:58
You by Catoline Kepnes

 • Postime: 7521
 • Karma: +88/-62
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-07-2019, 21:52:27
Pjetri I madh.. me pelqeu se ishte dhe perkthim I vjeter .

 • Postime: 7092
 • Karma: +35/-6
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 01-08-2019, 22:02:45
Këtu mund të fillosh 😊


🤩🤩
Qe tani😍😚😚😚😚😚

Temat e fundit