Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: erlehta
« ne: 01-08-2019, 22:02:45 »

Këtu mund të fillosh 😊


🤩🤩
Qe tani😍😚😚😚😚😚
Postuar nga: SteriOtipi B
« ne: 30-07-2019, 21:52:27 »

Pjetri I madh.. me pelqeu se ishte dhe perkthim I vjeter .
Postuar nga: ßåßy ღ
« ne: 30-07-2019, 20:25:58 »

You by Catoline Kepnes
Postuar nga: Parloté
« ne: 30-07-2019, 16:05:31 »

Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.
Do ishte një shtesë e mirë e Behaviorizmit. Mund që të më hyjë në punë në lidhje me Master Thesis në vazhdim 🤔
Postuar nga: Charlie
« ne: 27-07-2019, 14:43:13 »

Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.
Postuar nga: erlehta
« ne: 26-07-2019, 20:39:52 »

The Man from AlbaniaDo me pelqente ta lexoja edhe unë.
Do filloj kërkimet ku mund ta gjej☺️
Postuar nga: Parloté
« ne: 26-07-2019, 17:39:19 »

The Man from Albania / Mannen från Albanien, nga Magnus Montelius.
Besa Po, nga Hana Noka (këtë ende se kam përfunduar, por është mjaft interesant).

Postuar nga: Etain
« ne: 26-07-2019, 15:42:46 »

Une do keshilloja: :)

'The Churchill Factor: How One Man Made History, nga Boris Johnson
'The Fabulous Bouvier Sisters' nga Sam Kashner (shuume histori interesante)
'Nemesis' nga Peter Evans
Postuar nga: Etain
« ne: 26-07-2019, 15:38:57 »

Keni nje te preferuar qe e keni lexuar, ju ka pelqyer dhe mund ta keshilloni per ne te tjeret?