×
Hyrja
Profili

Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?

Cfare libri sygjeroni per lexim kete vere?

· 10 · 701

 • Postime: 11

ne: 26-07-2019, 15:38:57
Keni nje te preferuar qe e keni lexuar, ju ka pelqyer dhe mund ta keshilloni per ne te tjeret?

 • Postime: 11

#1 ne: 26-07-2019, 15:42:46
Une do keshilloja: :)

'The Churchill Factor: How One Man Made History, nga Boris Johnson
'The Fabulous Bouvier Sisters' nga Sam Kashner (shuume histori interesante)
'Nemesis' nga Peter Evans

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#2 ne: 26-07-2019, 17:39:19
The Man from Albania / Mannen från Albanien, nga Magnus Montelius.
Besa Po, nga Hana Noka (këtë ende se kam përfunduar, por është mjaft interesant).

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 26-07-2019, 20:39:52
The Man from AlbaniaDo me pelqente ta lexoja edhe unë.
Do filloj kërkimet ku mund ta gjej☺️

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#4 ne: 27-07-2019, 11:10:42
Do me pelqente ta lexoja edhe unë.
Do filloj kërkimet ku mund ta gjej☺️

Këtu mund të fillosh 😊
http://hedlundagency.se/2017/01/24/the-man-from-albania/

 • Postime: 4261

#5 ne: 27-07-2019, 14:43:13
Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.

 • Postime: 1752
 • Gjinia: Femer

#6 ne: 30-07-2019, 16:05:31
Intelegjenca Emocionale - Daniel Goleman, per ata qe nuk e kane lexu eshte nje liber teper i mire psikologjik. Ju rekomandoj ta lexoni sepse eshte nje liber ku nuk ka njeri qe nuk mund ta gjej veten e tij.
Do ishte një shtesë e mirë e Behaviorizmit. Mund që të më hyjë në punë në lidhje me Master Thesis në vazhdim 🤔

 • Postime: 18285
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 30-07-2019, 20:25:58
You by Catoline Kepnes

 • Postime: 7457
 • Gjinia: Mashkull

#8 ne: 30-07-2019, 21:52:27
Pjetri I madh.. me pelqeu se ishte dhe perkthim I vjeter .

 • Postime: 7064
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 01-08-2019, 22:02:45
Këtu mund të fillosh 😊


🤩🤩
Qe tani😍😚😚😚😚😚

Temat e fundit