Shkarko e-book falas !! - Zëri Letrar

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkarko e-book falas !!

Shkarko e-book falas !!

· 28 · 19269

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

ne: 06-11-2007, 18:10:38
Libri i ri "Endrrat e thyera" i autorit Erion Selmani mund te shkarkohet falas ketu ne format PDF.http://www.lulu.com/content/1329457

Eshte nga ata libra ku secili mund te gjej pak nga vetvetja. Romani eshte jo fort i gjate dhe shume i rrjedhshem. Lexohet me nje fryme

Te linku me siper shkarkohet brenda pak sekondash. Nevojitet nje regjistrim i thjeshte, pa konfirmuar e-mail.
Ndodh mjaft rralle ne gjuhen shqipe te gjesh libra Gratis.

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#1 ne: 12-11-2007, 10:09:02
Link i ri per te lexuar librin pa u shkarkuar. Hapet menjehere ketu : http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf.

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#2 ne: 12-11-2007, 10:11:14
Me e mira eshte te beni Copy & paste linkun sepse po shoh ne disa raste qe kur klikon mbi link hapet reklama e sitit.
Kopjo dhe ngjit :http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 21-11-2007, 13:38:07
Erisel = Erion Selmani?????

 • Postime: 23
 • Karma: +0/-0

#4 ne: 25-11-2007, 07:46:03
Jo Dora! Une jam shok i ngushte me autorin.
 

 • Postime: 2356
 • Karma: +0/-2
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-12-2007, 00:40:41
Kam perfunduar se lexuari nje roman te te nje autori te ri, Darien Levani me titll "Vrasesi i Qymyrit", nje liber i shkruar me mjeshtri te rralle, nje ngjarje e kohes e pershkruar nga nje sy magjikë, zbulova personazh te gdhendur me mjeshtri ku lexohej edhe mbrendesia shpirtrore  tyre  rrugeve te Tiranes ku secili mbron egzistencen e tijë, asnjeri nuk don te vdes se koti ne nje roman te Darien Levanit....
Per mendimin tim ky roman eshte nje sukses i madh i leteresise moderne shqiptare.

 • Postime: 7
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 01-06-2008, 16:39:34
JU LUTEM ABETARE NE PDF KA ME KETHENI PERGJIGJE ME RESPEKT

#7 ne: 06-09-2008, 17:34:30
Libri i ri "Endrrat e thyera" i autorit Erion Selmani mund te shkarkohet falas këtu ne format PDF.http://www.lulu.com/content/1329457

Është nga ata libra ku secili mund te gjej pak nga vetvetja. Romani është jo fort i gjatë dhe shumë i rrjedhshem. Lexohet me një fryme

Të linku me sipër shkarkohet brenda pak sekondash. Nevojitet një regjistrim i thjeshtë, pa konfirmuar e-mail.
Ndodh mjaft rrallë ne gjuhën shqipe te gjesh libra Gratis.

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-11-2009, 13:53:31
na veni ndonje liber shqiptar ne pdf file ose dhe ne anglisht

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-11-2009, 14:05:35
na veni ndonje liber shqiptar ne pdf file ose dhe ne anglisht

Gina,

Shqiptaret jane te veshtire per t'u gjetur, sa per ne anglisht vetem me thuaj ndonje titull.

Haki Stermilli - Sikur te isha djale

 • Postime: 2417
 • Karma: +6/-1
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 25-11-2009, 14:58:08
me jep ndonje te bukur ne anglisht qe ja vlen
Post Merge: 25-11-2009, 15:02:27mbase ate alchemist nqs ja vlen

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-11-2009, 15:02:51
me jep ndonje te bukur ne anglisht qe ja vlen

Per librin e meposhtem, nje shoqja ime ka mbi 3 vjet qe ma sugjeron ta lexoj, por mua me duket shume e lodhshme ta lexoj ne pdf.

James Redfield - The Celestine Prophecy

Paolo Coelho - The Alchemist

 • Postime: 1498
 • Karma: +72/-2

#12 ne: 04-03-2010, 08:18:32
Per librin e meposhtem, nje shoqja ime ka mbi 3 vjet qe ma sugjeron ta lexoj, por mua me duket shume e lodhshme ta lexoj ne pdf.

James Redfield - The Celestine Prophecy

Paolo Coelho - The Alchemist

Perkundrazi,jane mjaft interesante.

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 04-03-2010, 08:34:29
E di qe jane interesante, por jane te lodhshme t'i lexosh nga kompjuteri.

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 17-08-2010, 15:43:36

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 17-08-2010, 15:46:38
Shkarko 5 novela nga Ismail Kadare

1. Gjakftohtesia
2. Kush e solli Doruntinen
3. Prilli i thyer
4. Lekura e daulles
5. Nenpunesi i pallatit te enderrave

5 novela nga Ismail Kadare

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 17-08-2010, 15:49:54
Shkarko: "Preja e nje martese te lodhur" nga Rudina Xhunga

Rudina Xhunga - Preja e nje martese te lodhur

#17 ne: 28-09-2010, 20:29:35
Shkarko: "Preja e nje martese te lodhur" nga Rudina Xhunga

Rudina Xhunga - Preja e nje martese te lodhur
    mund te me ndihmoj njeri   si ta shkarkoj kete liber sepse e provoj dhe nuk me hapet

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 29-09-2010, 08:51:16
    mund te me ndihmoj njeri   si ta shkarkoj kete liber sepse e provoj dhe nuk me hapet

Eshte shume e thjeshte.

Kliko mbi link-un. Do hapet nje faqe e re. Kliko mbi kutine ku lexon "download now". Do presesh 20 sekonda, dhe pastaj do klikosh mbi ate qe lexon "click here to download".

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

 • Postime: 1530
 • Karma: +5/-0
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 1436
 • Karma: +13/-5
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 30-05-2011, 14:25:27
Kush ma gjen librin Comastri Angelo - Dov'è il tuo Dio?

 • Postime: 52
 • Karma: +0/-0

#22 ne: 17-11-2011, 20:36:38
Te jetosh ne ishull - Ben Blushi

Hoteli i fantazmave - Kostaq Duka

Zonja Bovari - Gustav Flober

Dora je njesh fare, amon ca ke nai liber tjeter fute, sidomos sipuna ketyre te Stefan Cvajg dhe Zojna Bovari

 • Postime: 2887
 • Karma: +16/-0
 • Gjinia: Femer

Temat e fundit