×

Shkarko e-book falas !!

Shkarko e-book falas !!

· 28 · 17563

 • Postime: 23
Erisel
ne: 06-11-2007, 18:10:38
Libri i ri "Endrrat e thyera" i autorit Erion Selmani mund te shkarkohet falas ketu ne format PDF.http://www.lulu.com/content/1329457

Eshte nga ata libra ku secili mund te gjej pak nga vetvetja. Romani eshte jo fort i gjate dhe shume i rrjedhshem. Lexohet me nje fryme

Te linku me siper shkarkohet brenda pak sekondash. Nevojitet nje regjistrim i thjeshte, pa konfirmuar e-mail.
Ndodh mjaft rralle ne gjuhen shqipe te gjesh libra Gratis.

 • Postime: 23
Erisel
#1 ne: 12-11-2007, 10:09:02
Link i ri per te lexuar librin pa u shkarkuar. Hapet menjehere ketu : http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf.

 • Postime: 23
Erisel
#2 ne: 12-11-2007, 10:11:14
Me e mira eshte te beni Copy & paste linkun sepse po shoh ne disa raste qe kur klikon mbi link hapet reklama e sitit.
Kopjo dhe ngjit :http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#3 ne: 21-11-2007, 13:38:07
Erisel = Erion Selmani?????

 • Postime: 23
Erisel
#4 ne: 25-11-2007, 07:46:03
Jo Dora! Une jam shok i ngushte me autorin.
 

 • Postime: 2357
 • Gjinia: Mashkull
kreksi
#5 ne: 02-12-2007, 00:40:41
Kam perfunduar se lexuari nje roman te te nje autori te ri, Darien Levani me titll "Vrasesi i Qymyrit", nje liber i shkruar me mjeshtri te rralle, nje ngjarje e kohes e pershkruar nga nje sy magjikë, zbulova personazh te gdhendur me mjeshtri ku lexohej edhe mbrendesia shpirtrore  tyre  rrugeve te Tiranes ku secili mbron egzistencen e tijë, asnjeri nuk don te vdes se koti ne nje roman te Darien Levanit....
Per mendimin tim ky roman eshte nje sukses i madh i leteresise moderne shqiptare.

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull
miri13
#6 ne: 01-06-2008, 16:39:34
JU LUTEM ABETARE NE PDF KA ME KETHENI PERGJIGJE ME RESPEKT
pal
#7 ne: 06-09-2008, 17:34:30
Libri i ri "Endrrat e thyera" i autorit Erion Selmani mund te shkarkohet falas këtu ne format PDF.http://www.lulu.com/content/1329457

Është nga ata libra ku secili mund te gjej pak nga vetvetja. Romani është jo fort i gjatë dhe shumë i rrjedhshem. Lexohet me një fryme

Të linku me sipër shkarkohet brenda pak sekondash. Nevojitet një regjistrim i thjeshtë, pa konfirmuar e-mail.
Ndodh mjaft rrallë ne gjuhën shqipe te gjesh libra Gratis.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#8 ne: 25-11-2009, 13:53:31
na veni ndonje liber shqiptar ne pdf file ose dhe ne anglisht

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#9 ne: 25-11-2009, 14:05:35
na veni ndonje liber shqiptar ne pdf file ose dhe ne anglisht

Gina,

Shqiptaret jane te veshtire per t'u gjetur, sa per ne anglisht vetem me thuaj ndonje titull.

Haki Stermilli - Sikur te isha djale

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer
eurogina
#10 ne: 25-11-2009, 14:58:08
me jep ndonje te bukur ne anglisht qe ja vlen
Post Merge: 25-11-2009, 15:02:27mbase ate alchemist nqs ja vlen

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#11 ne: 25-11-2009, 15:02:51
me jep ndonje te bukur ne anglisht qe ja vlen

Per librin e meposhtem, nje shoqja ime ka mbi 3 vjet qe ma sugjeron ta lexoj, por mua me duket shume e lodhshme ta lexoj ne pdf.

James Redfield - The Celestine Prophecy

Paolo Coelho - The Alchemist

 • Postime: 1498
Zara
#12 ne: 04-03-2010, 08:18:32
Per librin e meposhtem, nje shoqja ime ka mbi 3 vjet qe ma sugjeron ta lexoj, por mua me duket shume e lodhshme ta lexoj ne pdf.

James Redfield - The Celestine Prophecy

Paolo Coelho - The Alchemist

Perkundrazi,jane mjaft interesante.

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#13 ne: 04-03-2010, 08:34:29
E di qe jane interesante, por jane te lodhshme t'i lexosh nga kompjuteri.

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#14 ne: 17-08-2010, 15:43:36

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#15 ne: 17-08-2010, 15:46:38
Shkarko 5 novela nga Ismail Kadare

1. Gjakftohtesia
2. Kush e solli Doruntinen
3. Prilli i thyer
4. Lekura e daulles
5. Nenpunesi i pallatit te enderrave

5 novela nga Ismail Kadare

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#16 ne: 17-08-2010, 15:49:54
Shkarko: "Preja e nje martese te lodhur" nga Rudina Xhunga

Rudina Xhunga - Preja e nje martese te lodhur
jonson
#17 ne: 28-09-2010, 20:29:35
Shkarko: "Preja e nje martese te lodhur" nga Rudina Xhunga

Rudina Xhunga - Preja e nje martese te lodhur
    mund te me ndihmoj njeri   si ta shkarkoj kete liber sepse e provoj dhe nuk me hapet

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
Dora
#18 ne: 29-09-2010, 08:51:16
    mund te me ndihmoj njeri   si ta shkarkoj kete liber sepse e provoj dhe nuk me hapet

Eshte shume e thjeshte.

Kliko mbi link-un. Do hapet nje faqe e re. Kliko mbi kutine ku lexon "download now". Do presesh 20 sekonda, dhe pastaj do klikosh mbi ate qe lexon "click here to download".

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull
DiniL
#21 ne: 30-05-2011, 14:25:27
Kush ma gjen librin Comastri Angelo - Dov'è il tuo Dio?

 • Postime: 52
mandi T
#22 ne: 17-11-2011, 20:36:38
Te jetosh ne ishull - Ben Blushi

Hoteli i fantazmave - Kostaq Duka

Zonja Bovari - Gustav Flober

Dora je njesh fare, amon ca ke nai liber tjeter fute, sidomos sipuna ketyre te Stefan Cvajg dhe Zojna Bovari

 • Postime: 2872
 • Gjinia: Femer
 

shkarko programe

Nisur nga InfoZRubrika Parapre

Postimi i fundit 20-05-2020, 20:12:48
nga InfoZ
Shkarko.co

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 00:44:37
nga M A X
Shkarko.im

Nisur nga M A XRubrika Portalet Shqiptare

Postimi i fundit 16-04-2020, 00:43:29
nga M A X
Shkarko Tunelin SecuretyKiss

Nisur nga cafunéRubrika Mix

Postimi i fundit 10-07-2012, 18:24:46
nga cafuné
Shkarko Tunelin SecuretyKiss

Nisur nga PoshnjariRubrika Guida & Tutoriale

Postimi i fundit 04-01-2014, 19:20:21
nga Ardit Dashaj