Post reply

×

Post reply

Emri:
Email:

Verifikimi:
Flamuri yne ka ngjyre?:

Permbledhje

Postuar nga: Toni666
« ne: 04-12-2012, 11:50:13 »

mund te me ndihmoj njeri me keto libra apo jo?!!!
nese po ju lutem me jepni ndonje info ku mund ti shkarkoj
Postuar nga: Toni666
« ne: 12-11-2012, 14:01:46 »

Kush mund te me ndihmoj me ndonje nga keto librat ne format pdf....

"The art of color" - Johannes Itten
"Color and meaning: Art, Science and Symbolism" ;
"Color in art" - John Gage -
"Art since 1960" - Michael Archer -
"Prints and drawings" - Kathe Kollwitz -
" Prints and drawings" (autore te ndryshem)
Postuar nga: mandi T
« ne: 19-11-2011, 00:09:48 »

ky eshte linku nga dropbox im, kam ber zip nja 200 libra shqip, pakashum permbledhje  te cdo libri shiqip qe kam mund me gjet nga forumet shqiptare dhe ne internet:

http://dl.dropbox.com/u/16564405/LIBRA%20SHQIP.zip

Postuar nga: Dora
« ne: 18-11-2011, 11:14:42 »

Postuar nga: mandi T
« ne: 17-11-2011, 20:36:38 »

Te jetosh ne ishull - Ben Blushi

Hoteli i fantazmave - Kostaq Duka

Zonja Bovari - Gustav Flober

Dora je njesh fare, amon ca ke nai liber tjeter fute, sidomos sipuna ketyre te Stefan Cvajg dhe Zojna Bovari
Postuar nga: DiniL
« ne: 30-05-2011, 14:25:27 »

Kush ma gjen librin Comastri Angelo - Dov'è il tuo Dio?
Postuar nga: i huaj
« ne: 21-01-2011, 14:03:04 »

Postuar nga: Dora
« ne: 29-09-2010, 08:51:16 »

    mund te me ndihmoj njeri   si ta shkarkoj kete liber sepse e provoj dhe nuk me hapet

Eshte shume e thjeshte.

Kliko mbi link-un. Do hapet nje faqe e re. Kliko mbi kutine ku lexon "download now". Do presesh 20 sekonda, dhe pastaj do klikosh mbi ate qe lexon "click here to download".