Shkarko e-book falas !! - Letra

×
Hyrja
Profili

Shkarko e-book falas !!

Shkarko e-book falas !!

· 28 · 17906

 • Postime: 23

ne: 06-11-2007, 18:10:38
Libri i ri "Endrrat e thyera" i autorit Erion Selmani mund te shkarkohet falas ketu ne format PDF.http://www.lulu.com/content/1329457

Eshte nga ata libra ku secili mund te gjej pak nga vetvetja. Romani eshte jo fort i gjate dhe shume i rrjedhshem. Lexohet me nje fryme

Te linku me siper shkarkohet brenda pak sekondash. Nevojitet nje regjistrim i thjeshte, pa konfirmuar e-mail.
Ndodh mjaft rralle ne gjuhen shqipe te gjesh libra Gratis.

 • Postime: 23

#1 ne: 12-11-2007, 10:09:02
Link i ri per te lexuar librin pa u shkarkuar. Hapet menjehere ketu : http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf.

 • Postime: 23

#2 ne: 12-11-2007, 10:11:14
Me e mira eshte te beni Copy & paste linkun sepse po shoh ne disa raste qe kur klikon mbi link hapet reklama e sitit.
Kopjo dhe ngjit :http://filmashqip.altervista.org/Endrrat_e_thyera.pdf

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 21-11-2007, 13:38:07
Erisel = Erion Selmani?????

 • Postime: 23

#4 ne: 25-11-2007, 07:46:03
Jo Dora! Une jam shok i ngushte me autorin.
 

 • Postime: 2356
 • Gjinia: Mashkull

#5 ne: 02-12-2007, 00:40:41
Kam perfunduar se lexuari nje roman te te nje autori te ri, Darien Levani me titll "Vrasesi i Qymyrit", nje liber i shkruar me mjeshtri te rralle, nje ngjarje e kohes e pershkruar nga nje sy magjikë, zbulova personazh te gdhendur me mjeshtri ku lexohej edhe mbrendesia shpirtrore  tyre  rrugeve te Tiranes ku secili mbron egzistencen e tijë, asnjeri nuk don te vdes se koti ne nje roman te Darien Levanit....
Per mendimin tim ky roman eshte nje sukses i madh i leteresise moderne shqiptare.

 • Postime: 7
 • Gjinia: Mashkull

#6 ne: 01-06-2008, 16:39:34
JU LUTEM ABETARE NE PDF KA ME KETHENI PERGJIGJE ME RESPEKT

#7 ne: 06-09-2008, 17:34:30
Libri i ri "Endrrat e thyera" i autorit Erion Selmani mund te shkarkohet falas këtu ne format PDF.http://www.lulu.com/content/1329457

Është nga ata libra ku secili mund te gjej pak nga vetvetja. Romani është jo fort i gjatë dhe shumë i rrjedhshem. Lexohet me një fryme

Të linku me sipër shkarkohet brenda pak sekondash. Nevojitet një regjistrim i thjeshtë, pa konfirmuar e-mail.
Ndodh mjaft rrallë ne gjuhën shqipe te gjesh libra Gratis.

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#8 ne: 25-11-2009, 13:53:31
na veni ndonje liber shqiptar ne pdf file ose dhe ne anglisht

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 25-11-2009, 14:05:35
na veni ndonje liber shqiptar ne pdf file ose dhe ne anglisht

Gina,

Shqiptaret jane te veshtire per t'u gjetur, sa per ne anglisht vetem me thuaj ndonje titull.

Haki Stermilli - Sikur te isha djale

 • Postime: 2416
 • Gjinia: Femer

#10 ne: 25-11-2009, 14:58:08
me jep ndonje te bukur ne anglisht qe ja vlen
Post Merge: 25-11-2009, 15:02:27mbase ate alchemist nqs ja vlen

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#11 ne: 25-11-2009, 15:02:51
me jep ndonje te bukur ne anglisht qe ja vlen

Per librin e meposhtem, nje shoqja ime ka mbi 3 vjet qe ma sugjeron ta lexoj, por mua me duket shume e lodhshme ta lexoj ne pdf.

James Redfield - The Celestine Prophecy

Paolo Coelho - The Alchemist

 • Postime: 1498

#12 ne: 04-03-2010, 08:18:32
Per librin e meposhtem, nje shoqja ime ka mbi 3 vjet qe ma sugjeron ta lexoj, por mua me duket shume e lodhshme ta lexoj ne pdf.

James Redfield - The Celestine Prophecy

Paolo Coelho - The Alchemist

Perkundrazi,jane mjaft interesante.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#13 ne: 04-03-2010, 08:34:29
E di qe jane interesante, por jane te lodhshme t'i lexosh nga kompjuteri.

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#14 ne: 17-08-2010, 15:43:36

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#15 ne: 17-08-2010, 15:46:38
Shkarko 5 novela nga Ismail Kadare

1. Gjakftohtesia
2. Kush e solli Doruntinen
3. Prilli i thyer
4. Lekura e daulles
5. Nenpunesi i pallatit te enderrave

5 novela nga Ismail Kadare

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#16 ne: 17-08-2010, 15:49:54
Shkarko: "Preja e nje martese te lodhur" nga Rudina Xhunga

Rudina Xhunga - Preja e nje martese te lodhur

#17 ne: 28-09-2010, 20:29:35
Shkarko: "Preja e nje martese te lodhur" nga Rudina Xhunga

Rudina Xhunga - Preja e nje martese te lodhur
    mund te me ndihmoj njeri   si ta shkarkoj kete liber sepse e provoj dhe nuk me hapet

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

#18 ne: 29-09-2010, 08:51:16
    mund te me ndihmoj njeri   si ta shkarkoj kete liber sepse e provoj dhe nuk me hapet

Eshte shume e thjeshte.

Kliko mbi link-un. Do hapet nje faqe e re. Kliko mbi kutine ku lexon "download now". Do presesh 20 sekonda, dhe pastaj do klikosh mbi ate qe lexon "click here to download".

 • Postime: 1530
 • Gjinia: Mashkull

 • Postime: 1439
 • Gjinia: Mashkull

#21 ne: 30-05-2011, 14:25:27
Kush ma gjen librin Comastri Angelo - Dov'è il tuo Dio?

 • Postime: 52

#22 ne: 17-11-2011, 20:36:38
Te jetosh ne ishull - Ben Blushi

Hoteli i fantazmave - Kostaq Duka

Zonja Bovari - Gustav Flober

Dora je njesh fare, amon ca ke nai liber tjeter fute, sidomos sipuna ketyre te Stefan Cvajg dhe Zojna Bovari

 • Postime: 2870
 • Gjinia: Femer

Temat e fundit