Shkarko e-book falas !! - 2 - Zëri Letrar

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Shkarko e-book falas !!

Shkarko e-book falas !!

· 28 · 18509

  • Postime: 52
  • Karma: +0/-0

#25 ne: 19-11-2011, 00:09:48
ky eshte linku nga dropbox im, kam ber zip nja 200 libra shqip, pakashum permbledhje  te cdo libri shiqip qe kam mund me gjet nga forumet shqiptare dhe ne internet:

http://dl.dropbox.com/u/16564405/LIBRA%20SHQIP.zip

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#26 ne: 12-11-2012, 14:01:46
Kush mund te me ndihmoj me ndonje nga keto librat ne format pdf....

"The art of color" - Johannes Itten
"Color and meaning: Art, Science and Symbolism" ;
"Color in art" - John Gage -
"Art since 1960" - Michael Archer -
"Prints and drawings" - Kathe Kollwitz -
" Prints and drawings" (autore te ndryshem)

  • Postime: 21
  • Karma: +0/-0
  • Gjinia: Mashkull

#27 ne: 04-12-2012, 11:50:13
mund te me ndihmoj njeri me keto libra apo jo?!!!
nese po ju lutem me jepni ndonje info ku mund ti shkarkoj

Temat e fundit