×

viti i ri kinez

viti i ri kinez

· 10 · 534

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
ne: 15-02-2013, 18:49:26
Cila shenje jeni te horoskopi kinez?

 • Postime: 12348
 • Gjinia: Femer
Shej
#1 ne: 15-02-2013, 19:47:54
kali me duket.ka ndonje parashikim ketu?

 • Postime: 12743
Mishel...............
#2 ne: 15-02-2013, 21:07:26
Gjithmone e harroj

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#3 ne: 15-02-2013, 22:47:55
Une jam gjarpri .nje shenje perseritet cdo 12 vjet.psh 2013-2025 ose 2013-2001-1989-1977etj

 • Postime: 12743
Mishel...............
#4 ne: 15-02-2013, 22:49:38
78 kush e kap apo kali?

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#5 ne: 15-02-2013, 23:08:09
Jemi komshinj ne oroskop kali eshte   :perqafim

 • Postime: 12743
Mishel...............
#6 ne: 15-02-2013, 23:10:35
Kali sa kafshe fisnike lol

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#7 ne: 16-02-2013, 15:48:33
SHIKO EDHE ASTROLOGJINE E MAJAVE ESHTE ME E SAKTE UNE JAM DRERI

 • Postime: 12743
Mishel...............
#8 ne: 17-02-2013, 00:27:10
Sdi ta shoh

 • Postime: 1446
 • Gjinia: Femer
flutur
#9 ne: 17-02-2013, 03:44:28
Gjej ne google astrologjine maja
 

Sa jave ka viti?

Nisur nga InfoZRubrika Pyetper

Postimi i fundit 24-04-2020, 14:56:16
nga M A X
29 shkurti dhe viti i brishte

Nisur nga M A XRubrika Mix

Postimi i fundit 29-02-2020, 20:57:46
nga erlehta
Trailers nga filmat dhe serite me te fundit [viti 2020]

Nisur nga M A XRubrika Kinema

Postimi i fundit 07-05-2020, 13:55:27
nga M A X
Viti 2018 me më shumë aborte, rritet tek gratë me arsim të lartë

Nisur nga M A XRubrika Familja

Postimi i fundit 18-07-2019, 11:10:37
nga Mishel...............
Nga viti 2021 nuk do nderrohet me ora

Nisur nga M A XRubrika Bota

Postimi i fundit 26-03-2019, 22:04:24
nga Monique