Viti i ri kinez - Tema Interesante

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Viti i ri kinez

Viti i ri kinez

· 10 · 875

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

ne: 15-02-2013, 18:49:26
Cila shenje jeni te horoskopi kinez?
« Editimi i fundit: 18-12-2020, 12:10:46 nga 22659 »

 • Postime: 12364
 • Karma: +336/-221
 • Gjinia: Femer

#1 ne: 15-02-2013, 19:47:54
kali me duket.ka ndonje parashikim ketu?

 • Postime: 12771
 • Karma: +31/-8

#2 ne: 15-02-2013, 21:07:26
Gjithmone e harroj

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#3 ne: 15-02-2013, 22:47:55
Une jam gjarpri .nje shenje perseritet cdo 12 vjet.psh 2013-2025 ose 2013-2001-1989-1977etj

 • Postime: 12771
 • Karma: +31/-8

#4 ne: 15-02-2013, 22:49:38
78 kush e kap apo kali?

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#5 ne: 15-02-2013, 23:08:09
Jemi komshinj ne oroskop kali eshte   :perqafim

 • Postime: 12771
 • Karma: +31/-8

#6 ne: 15-02-2013, 23:10:35
Kali sa kafshe fisnike lol

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#7 ne: 16-02-2013, 15:48:33
SHIKO EDHE ASTROLOGJINE E MAJAVE ESHTE ME E SAKTE UNE JAM DRERI

 • Postime: 12771
 • Karma: +31/-8

#8 ne: 17-02-2013, 00:27:10
Sdi ta shoh

 • Postime: 1488
 • Karma: +0/-0
 • Gjinia: Femer

#9 ne: 17-02-2013, 03:44:28
Gjej ne google astrologjine maja

Temat e fundit