Letersia Boterore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme

Rreth letersise boterore

Pergjigje nga: Passion, Trendafili i kuq, Mishel Forever

Shkrime të shkëputura!

M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shej
11-09-2013, 10:46:36

Njeriu - Kurt Tucholsky

Njeriu ka dy kembe dhe dy bindje: Nje kur ai eshte mire, dhe nje kur ai ndjehet I dobet -e dyta quhet Fe. Njeriu eshte vertebror dhe ka nje shpirt te pavdekshem, si edhe nje atdhe, ne menyre qe te mos behet teper kryelarte. Njeriu eshte prodhuar ne menyre natyrore, por ai e percepton si te panat...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Shej
26-03-2013, 10:19:47

Fabio Volo

Absolutisht, gjëja më e mrekullueshme, më shumë se perëndimet, më shumë së fluturimi i një zogu, është një femër në rilindje. Kur ringrihet në këmbë pas katastrofës, pas rënies. Kur dikush mund të thotë: mbaroi. Jo nuk ka mbaruar kurrë për një femër. Një femër ringrihet gjithmonë, edhe kur nuk e...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

Pergjigje nga: ciarli, erlehta, Trendafili i kuq

Oscar Wild

ciarli
01-02-2013, 17:17:25
Pederi thuaj me mire MaX!
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe

dreamm
22-10-2012, 13:52:55

"Atdheu i verës" Mo Yan

Fragment nga romani “Atdheu i verës” i nobelistit më të fundit Mo YanFëmijët janë e ardhmja e atdheut tonë, lulet e jetës sonë, më e shtrenjta gjë. Kush guxon t’i shtypë ata? Makinat e ngadalësuan shpejtësinë, u mëshuan frenave me cijatje të fortë dhe ndaluan. Nga kreu dhe nga fundi i k...
M'pelqe M'pelqe M'pelqe M'pelqe