Literatur Isabel Allende - Letersia Boterore

×
Albanian Forums, Zerion Zeri yt Zeri Info, Forumi Shqiptar Al Virtual, Diskutime, Biseda, Chat Njofje, Informatika, Teknologjia, Gazeta Tema, Gazetat Shqiptare, Bota Sot, www Channel Albania, Telegrafi Kosovo, Ballkani Web, Gazeta Lajme shqip, Lajmet e Fundit Shqiperia Kosova, Dita, Panorama, Kryeartikull, Faqja Kryesore, Video Shqip, Muzike Shqipe, Njoftime, Lajmerime, Temat Online, Gazetat, Kosovare, Shtypi Ditor, Sporti Shqiptar, Dashuria, Pyetje Pergjigje, Keshilla, Ndihme, Webmaster Shqiptar, Familja, Shqiptaria, Muzika, Receta Gatimi, Imazhe, Vipat-shqiptar, Aktualiteti
Media Sociale
Mesazhe Private
Shqiptaret duke lexuar tema interesante dhe te ndryshme
Tema re

Sondazh

Ju ka pelqyer "La gorda de porcelana"?

PO
6 (25%)
JO
5 (20.8%)
Nuk e kam lexuar
13 (54.2%)

Numri i anetareve qe votuan: 13

Literatur Isabel Allende

Literatur Isabel Allende

· 1 · 3376

  • Postime: 1
  • Karma: +0/-0

ne: 07-01-2009, 02:13:25
Mirembrema!

Ju lutem, kush e njef Isabell Allenden dhe tregimin qe ajo ka shkruar  "La gorda de porcelana". A eshte ky tregim rastesisht ne shqip i perkthyer. Nese jo atehere a mundet dikush te me ndihmoj qe ta perkthej, ngase nuk kam njohuri te mjaftueshme ne spanjollisht.

Flmnd.

Temat e fundit